0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Хін Каї – перевірений китайський автобренд з цікавим іміджем

В асортименті компанії Хін Каї є всього кілька моделей, які будуть цікаві українському покупцеві – це позашляховик з особливостями пікапа Хіп Каі Ріскир X3 і ще пара позашляховиків з захоплюючою зовнішністю. Головна особливість продукції компанії – це відсутність прагнення встановлювати інноваційну техніку на свої моделі, вважаючи за краще традиційні і надійні запчастини на китайські авто.
китайські запчастини на авто

Три цікаві моделі Хін Каї і китайські запчастини на авто

Пікап Х3 – самий розрекламований транспорт китайської корпорації. Розроблена модель була ще в 2005р. Комплектується базовим бензомотором V 2,3 літра. Його потужність – 106 «конячок». Є можливість установки дизельного агрегату V 2,7 літра, який видає 80 сил потужності. Ця установка, також виконана по ліцензії Іsuzu, дуже економічна. Практичний аспект машини доповнюють МКПП і задній привід.
Ще один позашляховик китайського походження – СР-Х3. Зовнішність моделі є точною копією Hondа СR-V 2004. Усередині встановлений движок на 2,2 л, здатний видавати 105 л. с. Привід – задній або примітивний повний в окремих моделях. Досить простою є підвіска, механізм гальмування і управління. Розміри авто досить компактні, що створює грунт для негативних відгуків.
Джип СУВ Х3 – дзеркальне відображення пікапа, але з закритим кузовом. Тут встановлений движок на 2,2 л зі 105 «конячками» потужності. Дизайнерські особливості ідентичні зовнішності пікапа, крім доданого елемента над вантажним відділом. Незважаючи на хороші габарити і місткість салону, планування в ньому все ж не надто вдала. Основний критерій виробництва Хіп Каі SUV X3 це ціна.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.