0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Тест драйв в Україні новинок від Geely

Geely був і залишається одним з найпопулярніших брендів автомобільного світу в Украіне.За останнє півріччя компанія з Піднебесної випустила з конвеєра три новинки моделі GC-5, GC-6, GC-7. Всі три новинки від Geely відносяться до нового класу автомобілів GC.
Автомобілі серії GC - проектувалися як високотехнологічні автомобілі з інноваційними розробками, підвищеною якістю матеріалів, збірки і рівнем безпеки, відмінний рівень сервісу. Перераховані пріоритети серії GC дозволили компанії конкурувати з іменитими європейськими аналогами, як у виробничому сегменті, так в післяпродажному обслуговуванні.
Інженерний склад компанії Geely поліпшили наступні показники в автомобілях класу GC за наступними напрямками:
Не дивлячись на поліпшення в певних напрямках, компанія Geely зберегла звичну для даної компанії цінову доступність і багатство в комплектації.
запчастини Джилі
 

Geely Україна

Представництво компанії Geely на території України надала можливість вітчизняним автолюбителям протестувати новинки, оцінити їхні переваги і знайти відмінності порівняно з попередниками. У всіх великих представницьких центрах компанії на території країни доступні всі три новинки для споживчого тестування. Компанія з Піднебесної потурбувалася про своїх потенційних і постійних клієнтів, які бажають взяти участь в оцінці представлених новинок, надавши їм можливість залишити заявку про участь на інтернет порталі Азіяцентр, зайшовши в розділ «тест-драйв». Менеджер компанії Geely погодить з клієнтом бажану дату і час проведення тесту новинок.
Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.