0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Бід F0 – старт інноваційної генерації китайського бренду

Виключно вигідним пропозицією порадував громадськість китайський виробник BYD (Бід). Його модель F0 зайняла чільне місце на ринках тих країн, де була представлена. І все це завдяки надійності і якості автомобіля, відсутності зайвих функцій і збільшують вартість доповнень. Для покупця запчастин БІД такий підхід виявився головною перевагою.

запчастини бід

Чим примітна модель і запчастини бід

Дивно, але відвертий плагіат зовнішнього дизайну F0 з декількох авто малого класу (Пежо 107 і Смарт ForTwo) не послужив приводом для патентних спорів і розгляду. Відгуки про автомобілі, навпаки, переконують у його автентичності та унікальності. Всередині салон машини зручно обладнаний масою необхідного функціоналу. Інтер'єр оброблений дорогими матеріалами. Непогано облаштовано і водійське місце.

Комплектація моделі передбачає лише один варіант движка на 1 л, але в двох виконаннях згідно параметру потужності: на 63 і 68 к. с. Тому розгін до сотні буде швидким – цілих 14-16 секунд. Споживання пального в міському циклі відповідає 5-5,5 л. Але головним технічним перевагою для українського власника є вартість експлуатації BYD F0 і прийнятна ціна його запчастин.

Залучити покупця китайська BYD (Бід) може і іншими характеристиками. Наприклад, хорошим оснащенням бази і непоганий зовнішністю. В управлінні автомобіль також радує: відчувається висока якість збірки і схильність до багаторічної безпроблемної експлуатації. Комфорт моделі забезпечений багатою комплектацією, а також непоганим рівнем облаштування простору водія.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.