0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Китайський Джак A6 – черговий близнюк Ауді

Любителі китайських машин будуть чимало вражені новини про швидку появу на ринку моделі – практично абсолютної копії німецького Аudi A6 і з зовнішньої і внутрішньої оснащенні. Такий сюрприз піднесе активно розвивається сьогодні китайський JAC, який представить свою розробку Джак A6. Фото цієї модифікації сміливо вказує на німецьке спорідненість, так і детальний огляд, який провели журналісти, говорить про копіювання іноземних рішень з автомобілів Джилі.
запчастини чері

А чи вдасться переманити покупців

Зовні авто нагадує ще і Мitsubishi Lаncer десятого покоління і поруч чорт схожа з БМВ. Однак з Ауді дзеркальне схожість не обмежується лише зовнішністю і лініями кузова. Внутрішнє оздоблення також містить німецьку ергономіку і інтер'єр. Поки JАС почав продаватися в КНР.
Комплектується китайський автомобіль або 170-сильним двигуном об'ємом 1,5 л з непоганою турбіною, або турбованої силовою установкою на 190 «коней» при об'ємі в два літри. Техніка у моделі китайська. Є роботизована КПП на 6 діапазон. Підвіски зроблені в стандартному многорычажном варіанті.
Незважаючи на непоганий лист комплектацій, насправді модель від JАС виявилася далеко не ідеальною. Вона не може реалізувати найпростіших завдань: взяти розгін згідно з паспортними мірками і адекватно перемикати передачі. Було б набагато краще, якщо б китайська корпорація запозичила у німецької машини не дизайнерську базу, а движки і КПП.
Найдорожче пропозицію JAC А6 виставлено в Китаї з цінником в 40000 доларів. За цю суму можна придбати Ауді, нехай навіть і не найкращою комплектації. Можливо, українські покупці за такий цінник віддадуть перевагу японські моделі або європейський оригінал.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.