0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Китайські запчастини і кросовери модифікацій 2014-2015 року: що вибрати

Сьогодні автопром Піднебесної пропонує чимало машин Китайських запчастин з індивідуальними рисами оформлення і з особливою технічним оснащенням. Хороші китайські кросовери 2014-2015 роки дійсно можуть стати відмінною покупкою. Машини володіють новими двигунами і молодіжним, сучасним дизайном. Якість Китайських запчастин і обробки салону порадує багатьох любителів європейського комфорту.

Китайські запчастини

Вигідні для покупки кросовери

Наступ 2014 року подарувало світові нову модель бренду Great Wall – автомобіль M4 New. У ньому покращилися візуальні характеристики та оформлення салону. Доопрацювання були враховані всі скарги покупців минулих поколінь авто. Ціна базової модифікації моделі і на Китайські запчастини буде не більше 293 тис. грн.
Гарний Chery Tiggo 5 відмінно підходить для дорожніх умов нашої країни. У авто безліч позитивних відгуків покупців, є продуктивний движок з робочим об'ємом 2 л на 138 л. с. і порівняно невисока ціна на авто і на Китайські запчастини в 338 тис. грн.
Стильний кросовер Haima S5 відрізняється красивим дизайном і комплектацією 1,6 л движком на 122 л. с., зв'язаних з 5-тидиапазонной МКПП. Підвіска витримає всі тяготи вітчизняних доріг. Ціна автомобіля, рівна 248 тис. грн, не буде перешкодою успішним продажам в нашій країні.
Невеликий Changan CS35 для активної експлуатації обладнаний 1,6 л силовою установкою, яка видає 113 к. с. На вибір пропонується МКПП і 4-ступінчаста АКПП. Витрата пального становить 6,8 л. Базова версія авто коштує 247 300 грн.
Кросовер Brilliance V5, схожий на БМВ, має якісну комплектацію і невеликий двигун з робочим об'ємом 1,6 л і потужністю 110 л. с. Оснащення передбачає 5-ступінчасту механіку і висока якість обробки салону. Ціна моделі – 270 тис. грн.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.