0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Китайський автомобіль Джак J6 – відмінний мінівен для сім

Китайські автовиробники рідко коли пропонують сімейні авто, але JAC J6 виняток. Це прекрасний MPV в габаритах компакт. У Китаї автомобіль цілком виправдав очікування покупців. На практиці машині довела високу якість збірки китайських авто і прийнятні технічні дані, а її витончений дизайн просто приковує увагу

запчастини для китайських авто

Облаштування і технічна складова китайських авто

Китайська новинка для сімейного користування отримала довгасті фари і витончене оформлення кузова і салону. Сучасна «зовнішність» моделі J6 відмінно поєднується з вдалими рішеннями салону. Всі елементи управління в машині розташовані зручно, а компонування матеріалів гармонійно підібрана.
Спокійне рух JAC J6 забезпечить базовий бензиновий двигун на 1,5 л, характеризується параметром потужності в 113 «конячок». Більш потужний 1,8 л силовий агрегат видає 131 к. с. потужності і відрізняється хорошим крутним моментом. Витрата пального базової версії авто дорівнює 7 л в змішаному циклі і близько 8 літрів в міському. М'які підвіски не будуть відволікати у дорозі, і передавати невірну інформацію всередину салону.
JAC J6 в базовому оснащенні пропонується за демократичні 207 тис. гривень, а комплектація отримає цінник в 270 тис. гривень. У першому варіанті покупцям доступний кондиціонер, звичайна муз-система і повна регулювання водійського крісла. Якщо придбання транспортного засобу для сім'ї передбачає купівлю китайського авто, офіційного виходу JAC J6 неодмінно варто дочекатися.
Вітчизняний ринок сімейних мінівенів досить складний: машини такого класу не особливо популярні. Але у JAC J6 є всі шанси змінити ситуацію в кращу сторону.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.