0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

У КНР продали BMW «сімку» за 100 кг банкнот

Зовсім нещодавно працівники одного з китайських автосалонів були неабияк ошелешені й напружені при продажі нового автомобіля з китайських запчастин марки БМВ ‒ варіації 730Lі. А випадок насправді просто анекдотичний. Вся каверзні ситуації полягала в тому, що покупниця моделі 730Li вирішила розплатитися за покупку дрібними купюрами. Кожна банкнота мала номінал лише в один юань (що відповідає 16 центам).
запчастини на китайців

Як вдалося здійснити операцію

Для того щоб розрахуватися за покупку китаянка надала 100 кг купюр для покупки китайських запчастин. Саме стільки важили після підрахунку сто тисяч банкнот, розкладених в п'ять окремих коробок. На те, щоб безпомилково підрахувати готівку співробітники автосалону безустанно виконували свої прямі обов'язки шість годин.
І це ще добре, що більшу частку всієї вартості авто – близько мільйона юанів – китаянка проплатила за допомогою кредитної карти. Коли цю новину передавало агентство ВВС, СNN, то фахівці відзначили, що в іншому випадку співробітники автосалону і касири були змушені працювати цілодобово без зупинок.
За словами самої покупниці, нічого незвичайного у її вчинку немає, адже вона працює у сфері реалізації продуктів харчування, а за них, як відомо, розраховуються здебільшого саме дрібними грошима.
Варто нагадати, що ситуація такого роду зовсім не так давно сталася в китайському містечку Шицзячжуан. Там новоспечений покупець машини зважився сплатити початковий внесок, рівний 20-ть тисяч юанів взагалі дрібними монетами. При цьому вага його фінансового стану важив аж 150 кг.
Цікаво, а як би на Україні продавці автосалонів себе повели при покупці машини дрібними купюрами вагою в кілька десятків кілограмів?

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.