0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Новинки Lifan 2015

Нові напрацювання корпорації Ліфан сьогодні абсолютно виправдовують займане становище на ринку: низька ціна - їх найбільш важлива характеристика. Китайський транспорт відрізняється хорошим рейтингом у любителів бюджетних версій, а на китайському авторинку машина займає фактично лідируючі позиції.
 
Очевидно, що ліфа в 2015 і наступних роках значно здивують покупців усього світу. Вже є безліч фото і глибоких оглядів від автоекспертів, в яких звеличуються новинки компанії. Ось тільки поки відсутні відгуки про якість машин, так що доведеться орієнтуватися на експертну думку поки авто надійде в продаж.

Моделі нового покоління

Вдосконалений Lifan 720 - заміна седану Солано. Доопрацьований автомобіль явно претендує зайняти місце бюджетного флагмана Ліфан. Оновлена ​​зовнішність прекрасно відображає дух сучасності. Якісні характеристики забезпечують максимально просте управління. Нові ергономічні рішення і кращі запчастини на китайські авто ставлять автомобіль на щабель вище попередників.
 
запчастини на китайські авто
 
Компактний кросовер X50 2015 демонструє чудову роботу виробника з технікою для нової моделі. Розробка моторів обмежилася поліпшенням старих моделей. Атмосфера в салоні дуже хороша, та й зборка початку радувати споживача.
 
 
 
Lifan 820 - престижний седан з дивовижними особливостями і параметрами. Укомплектована машина передової китайської технікою, дорогими оздоблювальними матеріалами і відрізняється прекрасною якістю збірки. У моделі є всі шанси на лідерство в своєму сегменті.
 
Хороші машини для будь-яких переваг сьогодні пропонує авто корпорація Ліфан своїм покупцям в Україні. У 2015 році нові пропозиції від компанії надійдуть у продаж і на українському ринку.
Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.