0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Великі перспективи автомобілів і китайських запчастин 2015 року з КНР

Сьогодні нові модифікації авто з Піднебесної є досить цікавою альтернативою відомим японським маркам. Саме тому настільки високі були очікування покупців в плані цікавих та новаторських оновлень моделей. І, дійсно, нові розробки 2015 вразили гарними дизайнерськими рішеннями і порадували гідними пропозиціями в технічному оснащенні китайськими запчастинами.

китайські запчастини

Моделі і запчастини з високим рівнем пріоритету

Одним з примітних авто з китайськими корінням є Zotye Z300. У моделі висока якість збірки, прекрасний новий дизайн і хороша комплектація. Машина буде поставлятися з 1,5 л движком на 112 «конячок» і досить простий КПП. Прогнозована ціна авто 187-207 тис. грн.
Чимало інтересу викликає і молодіжний паркетник Hawtai A25. Для нової модифікації характерний приємний дизайн, схожий з моделями Peugeot та Лексус. Всередині хороша обробка і техніка. Силова установка представлена на вибір – бензиновий або дизельний мотор з механікою або автоматом (опціонально 4WD). Ціна моделі від 270 тис. грн.
Сучасним городянка пропонується невеликий хетчбек JAC J2. Привабливо авто не тільки вишуканою зовнішністю, але і технічною комплектацією. У салоні все облаштовано практично і з надійних матеріалів. Движок дуже економічний – його потужність 68 конячок. Вартість китайської моделі від 166 тис. грн.
Chery Arrizo M7 – універсал, який став справжньою несподіванкою. У машини відмінний дизайн, просторий салон, якісне оснащення. Движок дійсно потужний і йде в парі з варіатором. Стартова ціна моделі – 270 тис. грн, а найдорожчої комплектації – понад 332 тис. гривень.
Безумовно, новинки 2015 року міцно закріпили успіх китайців на авторинку

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.