0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Great Wall буде продавати на Україні комерційні машини та запчастини грейт вол

Лідер азійського автомобілебудування в рамках пікап/SUV представив надійну і витривалу техніку і запчастини грейт вол під бізнес-потреби на перевіреному шасі Wіnglе. Дистриб'ютор Great Wall - представництво «Богдан-Індустрія» оголосило про початок продажів нових машин і запчастин грейт вол на основі японської Single-cаb рами ‒ Winglе 5 (з одинарною кабіною). Обладнуватись машина буде 6-ти ступінчастою механічною трансмісією, взаємодіючої з потужним і економним дизель-движком.
запчастини грейт вол

Особливості комплектації і варіанти кузова і варіанти запчастин грейт вол

Перевірена часом платформа Wіnglе славиться посиленою конструкцією, утвореної з високоміцної сталі. Таке шасі дозволяє легко проїжджати перешкоди на дорозі із збереженням високої маневреності, стійкості і комфортабельності авто і запчастин грейт вол.
Можливі варіації кузова:

  • бортовий (з тентом і без нього);
  • кузов санітарного призначення;
  • промтоварний фургон багатофункціональний;
  • торгова лавка та інші виконання запчастин грейт вол відповідно до потреб замовника.

Модифікація «Standаrd» передбачає все необхідне обладнання та запчастини грейт вол для зручності учасників руху. Двигун GW4D 20 має об'єм 2,0 л. При найбільшій момент кручення в 305 Нм, мотор видає 143 к. с. Силова установка облаштована системою уприскування Common Rаil. Показник витрати пального на 100 км цілком гідний, як для двотонного авто (2,9 т – повне завантаження) і становить 7,5-8 літрів.
Пікапи модифікації Wingle 5 пройшли сувору евросертификацию. На авто і на запчастини грейт вол дається гарантія 3 роки або 100 тис. кілометрів пробігу.
Скоро техніка Grеat Wаll буде доступна споживачам у великих містах України. Цінник на авто і на запчастини грейт вол встановлений на рівні не менше 462 тис. гривень.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.