0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Ремонт Чері Тіго: що рекомендують досвідчені власники

Чері Тіго вперше постав перед широкою публікою в 2005-му році, і цілих шість років випускався практично без змін. Заводське позначення моделі – Т11, що, втім, багато власників автомобіля знають і так. За цей період часу власниками напрацьована величезна практика по експлуатації та ремонту цього популярного китайського кросовера. Саме на основі цього досвіду ми і вирішили ознайомити своїх читачів з інформацією, яка буде корисна тим, хто не стикався з цим авто і збирається його придбати на вторинному ринку.Скрипучий пластик – це особливість всіх автомобілів з Китаю того періоду

Кузов і салон

Зовні Чері Тіго першого покоління практично повна копія популярного Toyota RAV4 другого покоління. Але, як це й водиться у китайців, зовнішність досить оманлива. Якщо з кузовними панелями у Тіго ще більш-менш все нормально, то пластиковий обвіс досить крихкий. Відколи бамперів при не обережної їзди – цілком звична справа. Так само в даній моделі систематично скаржаться на слабку шумоізоляцію. При купівлі автомобіля з рук на це варто звернути увагу.

Що ж стосується салону, то компактний кросовер Чері Тіго не має якихось особливих болячок. Скрипучий пластик – це особливість всіх автомобілів з Китаю того періоду. Сюрпризи, які може піднести штатна магнітола, швидше за все, що вже усунуті будуть старим власником шляхом заміни на нову. Правда, іноді зустрічається підклинювання механізму регулювання сидінь, що лікується шляхом обслуговування – розбирання і мастила.

Двигун

Що стосується силових агрегатом, то в Україну поставлялися автомобілі з моторами 1.6, 2.0 і 2.4 літраЩо стосується силових агрегатом, то в Україну поставлялися автомобілі з моторами 1.6, 2.0 і 2.4 літра, які працювали на бензині не нижче октанового числа 92. Найбільш проблемний із них – 2.4-літровий, у якого є хронічна хвороба: часте протікання прокладки помпи і ГБЦ. У зв'язку з цим запчастини Чері Тіго 2.4 для двигуна користуються великим попитом, ніж до моторів інших обсягів. Два мотора більш надійні. Але у всіх є спільна особливість: малий ресурс ременя ГРМ. Рекомендується міняти його разом з роликами не рідше, ніж один раз в 45 тисяч кілометрів пробігу.

Так само багато власники скаржаться на датчик температури охолоджуючої рідини. З-за його виходу з ладу можуть виникати проблеми з запуском в мороз. Часті поломки та котушки запалювання, а так само регулятора тиску палива.

Ходова частина

ходової частини проблем менше, і вони не критичніходової частини проблем менше, і вони не критичні. Так, однією з основних претензій у власників викликає малий ресурс кульових опор, амортизаторів і рульових наконечників. Але багато з цих проблем вирішуються кардинально: при заміні на деталі відомих європейських і японських виробників. Якщо ви купуєте машину з рук, швидше за все власник вже про це подбав, але уточнити цей момент є сенс.

Ще однієї систематичної проблемою є часте протікання сальников рульової рейки. Ті, хто з цим зіткнувся, навіть поспішають з твердженням, що рейкове рульове управління у Тіго – не надійне. Втім, з цим можна посперечатися: чим у більш свіжих моделей така проблема не виникає.

Електрика

Є нарікання і до електричної системи автомобіля. Так, багато власників не раз стикалися з ремонтом генератора. Є сенс пошукати щось підходяще з інших автомобілів, оскільки рідний вузол досить ненадійний. І ще одна проблема – вихід з ладу моторів склопідйомників, на що так само часто скаржаться багато власники.

Але незважаючи на таке чимала кількість спільних проблем, даний автомобіль можна сміливо рекомендувати до придбання на вторинному ринку. Великих проблем у догляді він не створює, а в цілому – надійний, простий та дешевий в експлуатації.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.