0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Як поміняти датчик положення колінчастого вала на Чері Амулет

Датчик положення колінчастого вала призначений для того, щоб синхронізувати роботу електронного блоку управління з верхньою мертвою точкою поршнів 1-го і 4-го циліндрів двигуна, а так само кутового положення колінчастого вала. На автомобілі Чері Амулет цей датчик - індукатівного типу. Сьогодні ми розповімо про те, як він працює і що необхідно для того, щоб його поміняти самостійно.
На автомобиле Чери Амулет этот датчик – индукативного типа.

Датчик встановлений на картері зчеплення навпаки задає вінця маховика, який виконаний у вигляді рівновіддалених зубів. Для того, щоб створити імпульс синхронізації, два зуба на вінці зрізані. Саме ці відсутні зуби і створюють так званий «опорний» імпульс, завдяки якому узгоджується робота ЕБУ автомобіля з верхньою мертвою точкою перерахованих вище циліндрів. Виробляється імпульс за рахунок того, що зуби при обертанні маховика змінюють магнітне поле датчика, що створює напругу змінного струму. За відсутньою зубах, який виробляє опорний імпульс, блок управління визначає частоту обертання, видаючи в свою чергу сигнал на форсунки. При відмові цього датчика ваш двигун просто не запуститься. І якщо ви впевнені в тому, що причина незапуска саме в цьому датчику, доведеться купувати новий датчик положення коленвала на Chery Amulet.

Замінити датчик дуже легко можна і самому, щоб не витрачати зайві гроші на залучення фахівців. Для цього приготуйте ключ на 10, вимкніть мінусову клему акумулятора, а далі виконайте наступне:

 1. Натисніть вниз на пружинний фіксатор колодки джгута проводів системи управління, і від'єднайте колодку від датчика.
  Нажмите вниз на пружинный фиксатор колодки жгута проводов системы управления

   
 2. Відкрутіть болт кріплення датчика ключем на 10.Открутите болт крепления датчика ключом
   
 3. Виведіть колодку проводів датчика зі спеціального тримача.
  Выведите колодку проводов датчика из специального держателя

   
 4. Вийміть датчик положення колінчастого вала з отвору в картері зчеплення.
  Извлеките датчик положения коленчатого вала

   
 5. Встановіть новий датчик в зворотному порядку.

Майте на увазі, що причина незапуска двигуна зовсім не обов'язково криється в несправному датчику положення колінчастого вала. Рекомендуємо купувати датчик і виробляти його заміну тільки після кваліфікованої діагностики фахівцями. І тільки після їх ствердної висновку можна сміливо купувати новий датчик, попередньо звіривши маркування зі старим, які вийшли з ладу.

Можливо, вам буде цікаво:
Як самому перевірити і замінити при необхідності регулятор холостого ходу на Chery Amulet

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.