0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Як замінити регулятор холостого ходу на Chery Amulet?

Навіщо потрібен регулятор холостого ходу, пояснювати особливо немає сенсу. Він регулює частоту обертання колінчастого вала в режимі холостого ходу, керуючи кількістю повітря, що подається в обхід закритої дросельної заслінки. РХХ на Чері Амулет складається з двополюсного крокового електродвигуна і сполученого з ним конусного клапана, а розташовується він на дросельному вузлі.
располагается РХХ на дроссельном узле.

Принцип дії його полягає в наступному. Клапан приводиться в рух за сигналами ЕБУ, які змушують його висуватися або забиратися в корпус регулятора. Повністю висунута голка регулятора перекриває потік повітря. Коли голка рухається, забезпечується оптимальний витрата повітря, пропорційний кількості, яке пропускає висунута на потрібну величину голка від сідла. Якщо ж ви помітили, що з холостим ходом щось не так, рекомендуємо вам не відтягуючи на потім самостійно перевірити чи винен регулятор: такий ремонт Чері Амулет досить не складний.

Вартість датчика холостого ходу 480 480EE-1008052 на Амулет не висока, тому, перед проведенням перевірки можна завчасно придбати цю деталь, щоб в разі виявлення причини в поломці регулятора, ви змогли оперативно усунути несправність.Стоимость РХХ на Амулет не высока, поэтому, перед проведением проверки можно заблаговременно приобрести эту деталь,

Для того, щоб провести діагностику, а в разі необхідності - і заміну, вам знадобитися тестер і хрестова викрутка: регулятор знаходиться в легко доступному місці, і підлогу машини розбирати не доведеться.

Отже, приступаємо:

 1. На заглушеному двигуні вимкніть регулятор холостого ходу, для чого відіжміть фіксатор колодки моторного джгута проводів і потягніть колодку вниз.
  отожмите фиксатор колодки моторного жгута проводов и потяните колодку вниз.
 2. Увімкніть запалювання (автомобіль не заводити!).
 3. Переведіть тестер в режим вольтметра, і заміряйте по черзі напруга між усіма чотирма висновками колодки і масою автомобіля. Нормальна напруга буде в діапазоні від 0,4 до 12 В.
 4. Виконайте ту ж операцію в режимі омметра. Нормальне опір має бути в межах 53 Ом (+/- 5,3 Ом).
 5. Якщо проміри повністю відповідають зазначеним цифрам, а холостий хід не працює, значить регулятор підлягає заміні, для чого відкручуємо два гвинти, що кріплять його до дросельної заслінки (не забудьте відключити запалювання!).
  регулятор подлежит замене, для чего откручиваем два винта, крепящие его к дроссельной заслонке
 6. Очистіть сідло, повітряний канал в дросельному вузлі і привалочную поверхню від забруднень.
 7. Зверніть увагу на те, що з'єднання ущільнено гумовим кільцем, яке необхідно змастити.
 8. Встановіть РХХ в порядку, зворотному зняттю.
  Установите РХХ в порядке, обратном снятию.

Не намагайтеся витягнути або втиснути клапан регулятора - це може вивести регулятор з ладу. Якщо ж проведені виміри показали відмінні від зазначених вище величин, значить причина зниклого холостого ходу криється не в регуляторі холостого ходу.

Можливо, вам буде цікаво:
Що таке датчик положення дросельної заслінки і як його поміняти на Чері Амулет​

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.