✓ 096 80-05-504 ★ ☎ Viber 096 80-05-504
✓ 093 17-04-150 ★ ☎
✓ 066 40-42-020 ★ ☎
Автозапчастини від Постачальника
Працюємо з 2009 року: Пн-Пт 9:00-19:00 / Сб 9:00-16:30
⭐Доставка по Україні ⭐Консультації ⭐Рекомендації
➤ВЕЛИЧЕЗНИЙ КАТАЛОГ ЗАПЧАСТИН
➤для ремонту Чері, Джилі і Грейт Вол
➤Окремий розділ на авто Деу і Шевроле
➤Завжди низькі ціни в магазині і великий вибір
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*


Що таке датчик положення дросельної заслінки і як його поміняти на Чері Амулет

26.11.2016 Що таке датчик положення дросельної заслінки і як його поміняти на Чері Амулет

Продовжуючи цикл статей про різні датчиках системи управління двигуном автомобіля Чері Амулет, не можна не зупинити свою увагу на такому з них, як датчик положення дросельної заслінки. Він розташований збоку на дросельному вузлі, пов'язаний з віссю дросельної заслінки, що і дозволяє йому зчитувати інформацію про її стан і за допомогою імпульсів різної напруги, передає цю інформацію електронного блоку управління.
о различных датчиках системы управления двигателем автомобиля Чери Амулет

Для початку - розглянемо його принцип дії. По суті цей датчик являє собою потенціометр, на один висновок якого подається напруга, а другий - підключений до маси. На третьому виведення в свою чергу теж є певна напруга, величина якого залежить від ступеня відкриття заслінки: від 0,95 Вт при закритій до більш 4 при відкритій. ЕБУ, сприймаючи цю напругу, визначає по його величині ступінь відкриття дросельної заслінки, що і дозволяє блоку управління визначати необхідну кількість палива, що подається. Наприклад, ви повністю вичавлюєте педаль, щоб прискоритися, відкривається дросельна заслінка, напруга на виводі датчика максимально зростає і ЕБУ збільшує подачу палива максимально. Ось так працює датчик положення дросельної заслінки на Chery Amulet.
датчик положения дроссельной заслонки на Chery Amulet.

Отже, у вас вийшов з ладу цей датчик. Ви купуєте у нас новий, берете в руки викрутку з хрестовим лезом, ключ на 10 і приступаєте до роботи:

  1. Відкиньте мінусову клему акумулятора.
  2. Вимкніть колодку проводів від датчика, для чого стисни ті пластиковий фіксатор на колодці, і потягніть її в сторону від датчика.
    Отключите колодку проводов от датчика
  3. Хрестовій викруткою відкрутіть два гвинти кріплення датчика і зніміть датчик з дросельного вузла.
    Крестовой отверткой открутите два винта крепления датчика
  4. Встановіть новий датчик в зворотному порядку.
    Установите новый датчик в обратном порядке

До слова сказати, це один з небагатьох датчиків, відмова яких не стане критичним для автомобіля. Справа в тому, що в разі його відмови ЕБУ заносить в пам'ять код несправності датчика, включає контрольну лампу системи управління двигуном і розраховує передбачуване значення кута відкриття дросельної заслінки по частоті обертання колінчастого вала і за сигналами комбінованого датчика температури і абсолютного тиску повітря у впускному трубопроводі. Таким чином, двигун для недосвідченого водія буде начебто працювати, як зазвичай. І тільки сигнальна лампа несправності на панелі приладів буде зрадницьки світитися.

Можливо, вам буде цікаво:
Для чого потрібен і як поміняти на Чері Амулет датчик абсолютного тиску повітря​

Розкажіть друзям

» Всі новини

.