0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Для чого потрібен і як поміняти на Чері Амулет датчик абсолютного тиску повітря

Незважаючи на простоту своєї класичної конструкції, китайський автомобіль Chery Amulet - цілком сучасний автомобіль, оснащується такими ж сучасними двигунами. За якісною роботою моторів стежить електронний блок керування, який отримує інформацію від безлічі датчиків. Завдяки їй ЕБУ миттєво вносить корективи в якісний склад палива, в величину холостих обертів, в розмір кута випередження запалювання та інші параметри, що впливають на ефективну роботу силового агрегату. І одним з таких важливих датчиків є датчик абсолютного тиску повітря Чері Амулет, встановлений на впускному колекторі.

китайский автомобиль Chery Amulet – вполне современный автомобиль, оснащающийся такими же современными двигателями

Датчик абсолютного тиску складається з чотирьох резисторів змінного опору, які з'єднані мостом і встановлені на спеціальну діафрагму. Остання стискається або розтискається в залежності від того, яке абсолютне тиск впускного повітря створюється всередині впускного колектора. Він фіксує зміна тиску і перетворює його в напругу вихідного сигналу. ЕБУ подає на датчик напруга живлення і обробляє його сигнали, що передаються від датчика. Залежно від сигналу датчика ЕБУ змінює тривалість подачі палива і кут випередження запалювання. Ці запчастини на Амулет виглядають ось так:Датчик абсолютного давления состоит из четырех резисторов переменного сопротивления

У цьому ж корпусі знаходиться і датчик температури впускного повітря, який представляє собою термістор з негативним температурним коефіцієнтом: електричний опір датчика зменшується з підвищенням температури. За інформацією про температуру повітря від датчика контролер регулює кількість палива, що впорскується. Таким чином, цей датчик є комбінованим, який об'єднує два в одному.

Тепер про те, як його поміняти, якщо він вийшов з ладу. Для цього вам знадобитися тільки хрестова викрутка і не більше п'яти хвилин часу.

  1. Вимкніть мінусову клему акумулятора (як завжди - перед початком робіт з електричними компонентами автомобіля).
  2. Відіжміть пластмасовий фіксатор колодки джгута проводів і від'єднайте колодку від датчика.
    Отожмите пластмассовый фиксатор колодки жгута проводов
  3. Викриття два гвинти кріплення датчика температури і абсолютного тиску впускного повітря до впускного трубопроводу і зніміть датчик.
    Выкрутите два винта крепления датчика температуры
  4. Встановіть новий датчик в зворотному порядку.

Перед покупкою датчика, не забудьте порівняти його маркування з вашим старим датчиком.

Перед покупкой датчика, не забудьте сравнить его маркировку

Можливо, вам буде цікаво:
Навіщо потрібен датчик детонації і як його поміняти на Chery Amulet​

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.