0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Навіщо потрібен датчик детонації і як його поміняти на Chery Amulet

Датчик детонації, прикріплений до верхньої частини блоку циліндрів на Чері Амулет, вловлює аномальні вібрації (детонаційні удари) в двигуні. Виходячи з тієї інформації, яку він передає на блок управління, ЕБУ вибирає оптимальний режим роботи. А саме - склад паливної суміші і кут випередження запалювання. Цей пристрій допомагає також домогтися більш економічної роботи і розвинути максимальну потужність двигуна. І цінність його працездатності для двигуна переоцінити не можна.
Датчик детонации, прикрепленный к верхней части блока цилиндров на Чери Амулет,

Датчик являє собою акселерометр, що перетворює механічні коливання в електричні імпульси. Чутливим елементом датчика є пьезокрісталліческая платівка. При виникненні детонації на виході датчика генеруються імпульси напруги, які збільшуються зі зростанням інтенсивності детонаційних ударів. ЕБУ по сигналу датчика регулює випередження запалювання для усунення детонаційних спалахів палива. І якщо діагностика встановила, що ваш датчик детонації несправний, припис може бути тільки одне: обов'язкова заміна. Придбати датчик детонації для Чері Амулет можна в нашому магазині, а поміняти - цілком під силу самостійно.Приобрести датчик детонации для Чери Амулет можно в нашем магазине

Для заміни датчика вам знадобитися ключ на 10 і інформація про те, як його правильно поміняти. І ось якраз про це ми вам зараз і розповімо.

  1. Насамперед від'єднуємо мінусову клему акумулятора.
  2. Натисніть на пружинний фіксатор і від'єднайте колодку джгута проводів від колодки джгута датчика детонації.Нажмите на пружинный фиксатор и отсоедините колодку
  3. Виверніть болт кріплення датчика детонації до блоку циліндрів двигуна і зніміть датчик. Він знаходиться під випускним колектором, але для наочності на фото колектор демонтовано.
    Выверните болт крепления датчика детонации к блоку цилиндров двигателя и снимите датчик
  4. Встановіть новий датчик в зворотному порядку.

Хотілося б ще звернути увагу на один момент. При придбанні нового датчика обов'язково потрібно звіряти його маркування з вашим.
При приобретении нового датчика обязательно нужно сверять его маркировку

Відповідність датчиків різних виробників вам підкажуть наші консультанти, але, тим не менш, первинну інформацію (маркування вашого датчика) повинні будете надати саме ви. І саме ви несете відповідальність за її відповідність дійсності. Справа в тому, що ми, звичайно, здійснюємо заміну запчастин, які не підійшли. Але тільки в тому випадку, якщо вони не встановлювалися на автомобіль. Упевнитися в тому, що датчик не той, можна тільки після його монтажу. І заміна такої запчастини буде дуже скрутній.

Можливо, вам буде цікаво:
Як перевірити датчик температури охолоджуючої рідини на Chery Amulet​

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.