✓ 096 80-05-504 ★ ☎ Viber 096 80-05-504
✓ 093 17-04-150 ★ ☎
✓ 066 40-42-020 ★ ☎
Автозапчастини від Постачальника
Працюємо з 2009 року: Пн-Пт 9:00-19:00 / Сб 9:00-16:30
⭐Доставка по Україні ⭐Консультації ⭐Рекомендації
➤ВЕЛИЧЕЗНИЙ КАТАЛОГ ЗАПЧАСТИН
➤для ремонту Чері, Джилі і Грейт Вол
➤Окремий розділ на авто Деу і Шевроле
➤Завжди низькі ціни в магазині і великий вибір
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*


Як перевірити датчик температури охолоджуючої рідини на Chery Amulet

25.11.2016 Як перевірити датчик температури охолоджуючої рідини на Chery Amulet

Всупереч думці багатьох обивателів, датчик температури охолоджуючої рідини в сучасних автомобілях не тільки виконує інформаційні функції для водія, але і включений в систему управління двигуном. Залежно від його свідчень, електронний блок керування регулює якість поданого суміші, частоту обертання коленвала і навіть кут випередження запаленням, І якщо датчик справний, автомобіль прогрівається швидко, при їзді не смикається, витрата палива не збільшений. Все це абсолютно актуально і щодо одного з лідерів китайської автопромисловості, автомобіля Чері Амулет.в отношении одного из лидеров китайской автопромышленности, автомобиля Чери Амулет.

Стежити за справністю датчика і своєчасно проводити його заміну - справа дуже корисне і економічно виправдане. Саме з цього ми вирішили сьогодні розповісти своїм читачам, як самому перевірити стан цієї запчастини Чері Амулет, як провести демонтаж і провести діагностику. Перевірка проводиться шляхом вимірювання опору в різних температурних режимах: сам датчик температури охолоджуючої рідини на Амулет являє собою резистор, опір якого змінюється в залежності від температури.

датчик температуры охлаждающей жидкости на Амулет представляет собой резистор

Нам для цього знадобиться вода різних температур, омметр і термометр. Але для початку нам потрібно датчик зняти, для чого запасаємося ключем на 19 і, не забувши відключити клему «-» з акумулятора, робимо наступне:

 1. Трохи сольем охолоджуючу рідину з радіатора, і стиснувши пружинний фіксатор, від'єднати колодку від датчика температури охолоджуючої рідини.
  отсоединим колодку от датчика температуры охлаждающей жидкости.
 2. Відпустіть ключем затяжку датчика і виверніть його з штуцера термостата.
  Ослабьте ключом затяжку датчика и выверните его из штуцера термостата
 3. Остудити датчик до температури навколишнього середовища, вимірюємо цю температуру термометром і, приєднавши омметр до висновків датчика, заміряємо свідчення.
  подсоединив омметр к выводам датчика, замеряем показания.
 4. У тому випадку, якщо показання відрізняються від зазначених в таблиці (див. Фото нижче), значить датчик несправний і його слід замінити.
  В том случае, если показанию отличаются от указанных в таблице
 5. Налийте в ємність гарячої води, і опустіть в неї робочу поверхню датчика, підключеного до омметру. У міру остигання води, фіксуйте свідчення все з тієї ж таблиці при різних температурах, які фіксуйте термометром.
  Налейте в емкость горячей воды, и опустите в нее рабочую поверхность датчика

Якщо в процесі проведених вимірювань датчик показав суттєві відхилення, його однозначно варто замінити. Якщо ж все відповідає таблиці, то просто встановіть датчик на місце. І новий і старий датчики встановлюються в зворотному порядку. І, так - не забудьте долити злитий антифриз до норми.

Можливо, вам буде цікаво:
Навіщо потрібен датчик швидкості і як його замінити на Чері Амулет​

Розкажіть друзям

» Всі новини

.