0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Машини BYD і запчастини Бід за нереального курсу 14,99 грн/долар

Офіційний представник лейблу ВYD на Україні активно оптимізує цінові параметри своїх авто і запчастин Бід ф3 плюс радує доступними цінниками на найбільш затребувані моделі. Черговий виток оптимізації продажів торкнувся зниження вартості авто BYD і запчастин на БИД Ф3 до суми, визначеної курсом 14,99 грн/долар!
запчастини Бід

Моделі і запчастини бід ф3 доступні кожному

Сьогодні найдоступнішою варіацією в лінії ВYD є міське авто F0, яке пропонується за 139990 грн в той час, як аналогічне конкурентна пропозиція на українському ринку озвучено на 11000 грн більше. Китайський ВYD F0 вигідно відрізняється своїм яскравим екстер'єром, наявністю сучасної схеми безпеки, новаторської функціональності. У базі моделі представлені ГУР, кондиціонер, безключовий доступ і активація двигуна з кнопки, електросклопідйомники і аудіосистема. Середнє споживання горючої суміші визначено рівнем 5,2 л на 100 км.
Приємною є також вартість сімейного седана ВYD F3 рівня С-high - від 149 990 грн. Посадка в ньому буде комфортною для всіх учасників руху. Багажний відділ досить місткий – 430 літрів. Є всі необхідні елементи безпеки і легкості руху: дискові гальмівні механізми всіх коліс, ГУР, потужний кондиціонер і хороша аудіосистема (навіть у базовій модифікації).
Кросовер ВYD S6 зацікавить покупців своєю ціною від 299 990 грн і новими запчастинами бід ф3. Цей SUV в 4,8 метра відмінно підійде для подорожей. У ньому є просторе багажне відділення на 1084-2400 літрів (при складених кріслах), шкіряний салон з преміум-обробкою, жвава силова установка. Кросовер облаштовано також технологією безключового запуску, камерами огляду, подушками безпеки, АВS+ЕВD та іншими запчастинами бід ф3.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.