0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Навіщо потрібен датчик швидкості і як його замінити на Чері Амулет

Для багатьох пересічних водіїв призначення датчика швидкості не цілком зрозуміло. Навіщо він потрібен? Які функції виконує? Що трапляється, якщо він несправний? Датчик швидкості виконує не тільки інформаційну роль (показання спідометра). Залежно від швидкості автомобіля блок управління змінює режимні параметри. Зокрема, задані обороти холостого ходу вище на рухомому автомобілі. Режими, пов'язані з відсіченням палива при закритті дросельної заслінки на рухомому автомобілі і плавність переходу на холостий хід залежать як від оборотів двигуна, так і від швидкості руху. Так відбувається на всіх автомобілях, включаючи Chery Amulet.Так происходит на всех автомобилях, включая Chery Amulet.

Несправність в ланцюзі датчика швидкості або вихід його з ладу можуть впливати на зниження оборотів холостого ходу при русі автомобіля, що призводять до заглохания двигуна при різкому скиданні навантаження (виключення передачі), а також до втрати динаміки розгону при відкритті дросельної заслінки (натисненні педалі «газу» ). Таким чином, якщо даний датчик виходить з ладу, то заміна цієї запчастини на Чері Амулет просто неминуча. А описані вище симптоми як раз і дадуть вам зрозуміти, що датчик швидкості вийшов з ладу.

Поміняти його самому досить просто. Вам знадобиться всього лише гайковий ключ на 10 мм. І, звичайно ж - новий датчик швидкості на Chery Amulet. Розташований він на корпусі коробки передач зверху з боку ближньої до салону. А виглядає ось так:

И, конечно же – новый датчик скорости на Chery Amulet.

Отже, якщо вам потрібно поміняти датчик швидкості, то виконуємо наступні операції згідно із зазначеною черговості:

  1. Знімаємо мінусову клему з акумулятора (всі роботи з електрикою і електронікою автомобіля починаються з цього пункту).
  2. Відключаємо колодку джгута проводів від датчика, для чого потрібно стиснути пружинний фіксатор колодки.
    Отключаем колодку жгута проводов от датчика
  3. Ключем на 10 відкручуємо болт кріплення датчика і знімаємо несправний датчик.
    Ключом на 10 откручиваем болт крепления датчика
  4. Встановлюємо новий датчик, фіксуємо його, підключити колодку проводів і акумулятор.
    Устанавливаем новый датчик

Є ще одна причина, по якій вам знадобиться виконати всі ці операції: якщо вам необхідно демонтувати коробку передач, то в цьому випадку датчик швидкості підлягає обов'язковому попередньому демонтажу.

Можливо, вам буде цікаво:
Як поміняти ремінь генератора на Чері Амулет​

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.