0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Як поміняти ремінь генератора на Чері Амулет

Незважаючи на досить просту конструкцію, яка по суті копіює автомобілі ще 90-х років, Chery Amulet - це вже досить сучасний автомобіль, оснащений різним навісним обладнанням, приводити які покликані відразу кілька різних ременів. І як все приводні ремені, кожен з них вимагає періодичного огляду і заміни. Один з таких ременів пускає в хід генератор і кондиціонер. Сьогодні ми розповімо про те, як замінити цей ремінь на цьому недорогому китайському автомобілі.

Chery Amulet – это уже довольно современный автомобиль, оснащенный различным навесным оборудованием

На жаль, виробник не регламентує періодичність заміни цієї запчастини Chery Amulet, покладаючись на сумлінну і регулярний огляд його власником. Рекомендуємо проводити його вже після перших 10 000 кілометрів не рідше одного разу на місяць або кожну 1000 пробігу - дивлячись що раніше настане. Стан ременя оцінюється за допомогою візуального огляду. На ньому не повинно бути тріщин, надривів, великий знос поверхні, або якщо назовні проступив корд, такий ремінь приводу генератора на Чері Амулет слід замінити.

ремень привода генератора на Чери Амулет следует заменить.

Для заміни ременя вам знадобляться ключі на 10, 13, 17 торцеві і ріжкові, шестигранний ключ на 8, балонний ключ, домкрат, викрутки плоска і хрестова. Вивішуємо праве переднє колесо, знімаємо його і підкрилок. Так само нам знадобитися зняти захист двигуна (читайте тут) і ремінь приводу гідропідсилювача керма (читайте тут). Далі робимо наступне:

 1. На виступ корпусу натяжної механізму одягніть головку на 17 з воротком і поверніть за годинниковою стрілкою до ослаблення натягу ременя, і зніміть його зі шківа генератора.
  На выступ корпуса натяжного механизма оденьте головку на 17 с воротком
 2. Встановивши натяжна механізм в початкове положення (під впливом пружини), зніміть ремінь генератора і компресора кондиціонера з приводного шківа на двигуні.
  снимите ремень генератора и компрессора кондиционера с приводного шкива на двигателе.
 3. Знову проверніть натяжна механізм до суміщення отворів в ньому і на корпусі і важелі натяжітельний ролика, і вставте в них хрестовий викрутку: так ви затвердили натяжітель у вільному стані.
  проверните натяжной механизм до совмещения отверстий в нем и на корпусе и рычаге натяжительного ролика, и вставьте в них крестовую отвертку
 4. Одягніть новий ремінь генератора і приводу компресора, вийміть фіксуючу викрутку - ремінь буде натягнутий автоматично.
 5. Зберіть всі розібрані вузли і запчастини автомобіля в зворотному порядку. Не забудьте після установки натягнути ремінь приводу насоса гідропідсилювача, як зазначено у відповідній статті.

Можливо, вам буде цікаво:
Перевіряємо натяг і міняємо ремінь приводу насоса гідропідсилювача Chery Amulet​

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.