✓ 096 80-05-504 ★ ☎ Viber 096 80-05-504
✓ 093 17-04-150 ★ ☎
✓ 066 40-42-020 ★ ☎
Автозапчастини від Постачальника
Працюємо з 2009 року: Пн-Пт 9:00-19:00 / Сб 9:00-16:30
⭐Доставка по Україні ⭐Консультації ⭐Рекомендації
➤ВЕЛИЧЕЗНИЙ КАТАЛОГ ЗАПЧАСТИН
➤для ремонту Чері, Джилі і Грейт Вол
➤Окремий розділ на авто Деу і Шевроле
➤Завжди низькі ціни в магазині і великий вибір
КошикВи вибрали: 0 товарів
Підписка на блог
Ваше ім'я*

Email*


Як і навіщо знімається захист картера двигуна на Чері Амулет

24.11.2016 Як і навіщо знімається захист картера двигуна на Чері Амулет

Як і навіщо знімається захист картера двигуна на ЧефВиполненіе багатьох робіт на автомобілі на перший погляд саме по собі не має особливого сенсу, але зате невід'ємно пов'язане з проведенням багатьох інших обслуговуючих і ремонтних заходів. Наприклад, вирівнювання тиску палива в паливній системі - практично марне заняття, оскільки поступово при просте тиск і так вирівнюється. Але якщо ви приїхали недавно і плануєте виконати такі роботи, як заміна паливного фільтра або обслуговування паливного насоса, перевірку компресії в циліндрах або зняття і чистку дросельної заслінки, вміти самостійно вирівняти тиск виявиться вельми корисним навичкою. І поступово, в своїх статтях, ми обов'язково навчимо наших клієнтів всім навіть самим дрібним робіт на Chery Amulet, які знадобляться їм при виконанні ремонту і обслуговування їхніх автомобілів.

мы обязательно научим наших клиентов всем даже самым мельчайшим работам на Chery Amulet

До таких навичок, зокрема, відноситься вміння швидко зняти металеву захист картера двигуна, якої комплектуються Чері Амулет на заводі. Ця робота так само сама по собі не несе особливого сенсу, але зате дозволяє отримати доступ до різних вузлів і агрегатів для їх обслуговування, заміни або ремонту. Наприклад, при заміні масла в двигуні і масляного фільтра, при заміні прокладки картера або ременів приводу допоміжних систем (навісного обладнання). Звичайно, ми не можемо передбачити всі варіанти захисних систем картера (в процесі експлуатації ви могли встановити щось самостійне, більш надійне і потужне), але розповісти про те, як знімається заводський захист картера двигуна Chery Amulet, встановлена ​​виробником, це наш обов'язок.

как снимается заводская защита картера двигателя Chery Amulet,

Для роботи вам знадобляться два комбінованих або комбінованих ключа на 13 і один торцевої (або головка з воротком) на 17 мм. Робота виконується з ями або на естакаді / підйомнику.

1.Откручіваем дві гайки шпильок переднього кріплення захисту картера двигуна, які вказані на фото нижче.

Откручиваем две гайки шпилек переднего крепления защиты картера двигателя

2.Откручіваем болти заднього кріплення захисту, для чого одним ключем на 13 потрібно притримувати голівку болта від проворота, а другим в цей час відкрутити гайку.

Откручиваем болты заднего крепления защиты

3.Защіта картера вільна і її можна спокійно зняти з автомобіля.

Защита картера свободна и ее можно спокойно снять с автомобиля.

При публікації наступних матеріалів про ремонт та обслуговування Чері Амулет, в яких буде передбачена ця нескладна процедура, ми обов'язково будемо давати вам посилання на цю статтю.

Можливо, вам буде цікаво:
Як правильно обслужити передні гальма на Chery Amulet​

Розкажіть друзям

» Всі новини

.