0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Як правильно обслужити передні гальма на Chery Amulet

Багато водіїв, навіть якщо самостійно сміливо займаються ремонтом своїх автомобілів вже багато років, часто допускають найпростіші помилки при елементарних роботах. Наприклад, для багатьох обслуговування гальмівної системи зводиться до заміни колодок або дисків, прокачування гальм і регулярної перевірці гальмівної рідини. Тим часом, навіть при заміні колодок є одна дуже важлива операція, виконання якої дуже бажано. Йдеться про перевірку стану компонентів передніх гальм, яку більшість водіїв просто елементарно не виконує. Що входить в процедуру і як правильно проводити перевірку вузлів гальмівних механізмів на Чері Амулет, ми і розповімо сьогодні власникам цих автомобілів.

как правильно проводить проверку узлов тормозных механизмов на Чери Амулет

Перш за все, варто зауважити, що це не стільки ремонт Чері Амулет, скільки процедура обслуговування, виконувати яку варто регулярно. Особливо - перед далекими поїздками, пов'язаними з великими швидкостями. Виконується робота шляхом візуального огляду та змащення, для чого знадобитися балонний ключ, домкрат, ключ на 13 і мастило. І так, обслуговуємо гальма Чері Амулет.

обслуживаем тормоза Чери Амулет.

 1. Перевіряємо рівень гальмівної рідини і при необхідності доливаємо до норми.
 2. Піднімаємо будь-яку передню сторону домкратом і знімаємо колесо.
 3. Розкручуємо нижній болт кріплення супорта (ключем на 13), а сам супорт відводимо вгору.
  Раскручиваем нижний болт крепления суппорта, а сам суппорт отводим вверх.
 4. Перевіряємо стан гальмівних колодок, а так само пружин, що фіксують їх. При необхідності - міняємо все, що прийшло в непридатність. На пружинах в першу чергу звертаємо увагу на корозію або наявність деформації.
  На пружинах в первую очередь обращаем внимание на коррозию или наличие деформации.
 5. Виймаємо направляючі пальці супорта і наносимо на них консистентне мастило: це забезпечує плавне і без перекосів переміщення супорта при спрацьовуванні гальм, а також дозволить запобігти непередбачене заклинювання положення супорта.
  Вынимаем направляющие пальцы суппорта и наносим на них консистентную смазку
 6. Перевіряємо стан гумових пильовиків напрямних пальців. Якщо помічаємо старіння, тріщини або діри, такі пильовики слід замінити.
  Проверяем состояние резиновых пыльников направляющих пальцев.
 7. Збираємо все в зворотному порядку, після чого кілька разів натиснемо на гальма, перевіряємо рівень рідини і збираємо автомобіль.
 8. Аналогічно проводимо операцію на другому колесі.

Дані процедури прості, але дуже важливі. І ми б рекомендували своїм клієнтам здійснювати їх регулярно: гальма - це важливий елемнет безпеки пересування автомобіля. Від їх стану залежить життя і здоров'я - вас і інших учасників рух. І вже у всякому разі, виконуйте цю операцію кожен раз, як замінюйте передніх гальмівних колодок.

Можливо, вам буде цікаво:
Як замінити передні гальмівні колодки на Chery Amulet​

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.