0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Як замінити передні гальмівні колодки на Chery Amulet

Мабуть, це сама проста операція з числа більш менш кваліфікованих для всіх автомобілів. Передні колодки змінюються швидко, просто і з набором вельми нескладного і доступного інструменту. Саме з заміною колодок починають багато автолюбителів самостійні ремонти своїх машин (не рахуючи заміни робочих рідин, свічок і фільтрів). І якщо ви до сьогоднішнього дня ще жодного разу не пробували виконувати цю операції, від нас ви дізнаєтесь, як самому поміняти передні колодки на автомобілі Чері Амулет.

как самому поменять передние колодки на автомобиле Чери Амулет.

Ресурс служби гальмівних колодок на амулет (і не тільки) залежить від характеру їзди водія. Але погіршення ефективності гальмування буде помітно завжди, незалежно від вашого досвіду водіння. Крім того, стан колодок можна цілком спостерігати самостійно без дорогих діагностик - візуально змінилася товщина видно практично завжди. Отже, придбавши у нас ці запчастини на Чері Амулет, запасаємося ключем на 13, балонним ключем, домкратом, двома потужними викрутками, і приступаємо до роботи.
Ресурс службы тормозных колодок на Амулетах (и не только) зависит от характера езды водителя

Перш за все, варто попередити: передні гальмівні колодки на Chery Amulet змінюються лише попарно, на обидва колеса відразу. Навіть якщо на одному з них, як вам здається, їх стан ще цілком непогане. Так само перед початком робіт слід перевірити рівень гальмівної рідини: якщо він максимальний, рідина доведеться відкачати, так як після установки колодок зміниться становище гальмівних циліндрів, а рівень рідини після цього збільшиться. Потім операції виконуються в наступному порядку:

 1. Поддомкратьте автомобіль і зніміть колесо з потрібного боку.
 2. Відкрутіть нижній болт кріплення супорта і підійміть супорт вгору.
  Открутите нижний болт крепления суппорта и поднимите суппорт вверх.
 3. Зніміть старі гальмівні колодки, перевірте стан фіксують пружин, які при необхідності (деформовані або ознаки корозії) замінити.
  проверьте состояние фиксирующих пружин, которые при необходимости (деформированные или корродированные) заменить.
 4. За допомогою потужно викрутки, через важіль (використовуйте супорт, гальмівний диск і т.д.) розсуньте поршень робочого циліндра так, щоб нові гальмівні колодки легко встали на своє посадочне місце.
 5. Встановіть нові колодки, зберіть супорт.
  Установите новые колодки, соберите суппорт
 6. Натисніть кілька разів на гальмо, щоб підвести нові колодки до диска і встановіть колесо на місце.
 7. Подібним чином поміняйте колодки на іншому колесі.
 8. Після заміни - перевірте рівень гальмівної рідини і якщо потрібно - долийте до норми.

А тепер - найголовніше: після заміни колодок, ні в якому разі не вирушайте на жваві вулиці! Після заміни зчеплення колодок практично завжди буде гірше, оскільки їм потрібно притертися до форми гальмівного диска, який в процесі експлуатації в будь-якому випадку втратив свою ідеальну гладкість. Для притирання рекомендується поїздити по відлюдному місцях, плавно понажімая на гальма. А перші 100 км пробігу на нових колодках уникайте різкого гальмування.

Можливо, вам буде цікаво:
Як замінити наконечник рульової тяги на Chery Amulet​

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.