0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Як замінити наконечник рульової тяги на Chery Amulet

Багато водіїв бояться самостійно ремонтувати ходову частину свого автомобіля, логічно припускаючи, що від якості виконаних робіт залежить їхня безпека. Втім, далеко не всі заходи варто обходити стороною. Наприклад, заміна наконечника рульової тяги - нескладна робота, яку цілком можна виконувати самостійно. Особливо, якщо знати, як це правильно робити і дотримуватися всіх рекомендацій фахівців. Сьогодні ми познайомимо наших читачів, як самостійно замінити наконечник рульової тяги на автомобілі Чері Амулет.

как самостоятельно заменить наконечник рулевой тяги на автомобиле Чери Амулет.

Почнемо з того, що назвати ресурс, після якого наконечник підлягає однозначній заміні, досить складно. Все залежить від манери водіння. Наприклад, наконечники рульової тяги Chery Amulet цілком можуть пройти до 50 тисяч кілометрів, якщо їздити акуратно, по хорошій дорозі і т.д. Ми ж рекомендуємо міняти їх не рідше, ніж раз в 40 000, а можна і ще частіше.
Например, наконечники рулевой тяги Chery Amulet вполне могут пройти до 50 тысяч километров,

Крім самих наконечників, які ви можете придбати у нас, вам знадобляться ключі на 13 і 22 (останніх - два примірники), балонний ключ, бажано - знімач кульових опор або молоток (якщо наконечник підлягає однозначній заміні). Робота виконується на підйомнику, через брак якого можна обійтися звичайними домкратами і обов'язково - опорами, які додадуть автомобілю стійкості.

 1. Виставляємо автомобіль (підйомник або домкрати з опорами) і знімаємо колесо з потрібного боку.
 2. Очистіть деталі від бруду, скориставшись металевою щіткою і ганчіркою.
 3. Проміряйте і запам'ятайте довжину вільної (видимої) різьблення на рульовій тязі
  Промеряйте и запомните длину
 4. Відкрутіть гайку кріплення наконечника (кульового пальця) від поворотного кулака колеса (гайки - самоконтрящиеся і повторному використанню не підлягають).
  Открутите гайку крепления наконечника (шарового пальца) от поворотного кулака колеса
 5. За допомогою знімача або шляхом ударів молотка знизу, вибийте палець з поворотного кулака.
  При помощи съемника или путем ударов молотка снизу, выбейте палец
 6. Відпустіть контргайку на рульовій тязі і за допомогою двох ключів на 22 скрутіть старий наконечник. При цьому рекомендуємо вважати кількість зроблених витків, щоб потім на таку ж їх кількість закрутити новий наконечник на рульову тягу.
  Ослабьте контргайку на рулевой тяге и при помощи двух ключей на 22 скрутите старый наконечник.
 7. Встановіть новий наконечник, загорнувши його на потрібну кількість витків і затонув контргайку.
 8. Проміряйте виліт вільної різьблення, і якщо він відрізняється від зроблених раніше вимірів, поправте: закрутіть більше або скрутіть назад до потрібного значення.
 9. Зберіть все в зворотному порядку.

Щоб повністю убезпечити себе від можливих неприємностей, рекомендуємо після цієї роботи на спеціальному стенді (на автосервісі) провести перевірку кутів установки коліс.

Можливо, вам буде цікаво:
Як самому поміняти паливний фільтр на Чері Амулет​

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.