0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Як самому поміняти паливний фільтр на Чері Амулет

Згідно з рекомендаціями виробника цього компактного ліфтбек, паливний фільтр слід замінювати через кожні 20 000 км пробігу або через два роки - залежно від того що настане раніше. Однак в залежності від якості бензину, цей термін може бути значно зменшений: чим брудніше бензин, тим швидше фільтр приходить в непридатність. Першими причинами забрудненого фільтра стануть ривки при русі спочатку на високих, а потім і на низьких швидкостях руху. Ще одна ознака брудного фільтра - великий шум при роботі паливного насоса, який свідчить про надмірні навантаженнях. Сьогодні ми розповімо, як самостійно поміняти паливний фільтр на автомобілі Чері Амулет.

как самостоятельно поменять топливный фильтр на автомобиле Чери Амулет.

Паливний фільтр на Chery Amulet встановлений під днищем автомобіля, з правого боку при місці кріплення задньої балки підвіски. Він знаходиться в спеціальному захисному корпусі. А для його заміни вам знадобитися яма або естакада, бокорізи або кусачки, торцевої ключ на 13 мм і два нових хомута на шланги паливопроводу. Придбавши у нас паливний фільтр, виконуємо цей нескладний ремонт Чері Амулет.

Топливный фильтр на Chery Amulet установлен под днищем автомобиля

 1. Знижуємо тиск в системі живлення, для чого слід вийняти запобіжник у розподільному блоці, який відповідає за роботу бензонасоса, завести автомобіль і дати йому виробити все паливо в системі (поки не затихне).
 2. Кусачками перекусимо хомути на шлангах паливопроводу на штуцерах паливного фільтра і знімаємо шланги.
  Кусачками перекусим хомуты на шлангах топливопровода на штуцерах топливного фильтра
 3. Відкручуємо дві гайки кріплення держателя паливного фільтра і знімаємо тримач разом з фільтром.
  Откручиваем две гайки крепления держателя топливного фильтра
 4. Встановлюємо новий фільтр і збираємо все в зворотному порядку, встановивши на шланги паливопроводу нові хомути. При цьому важливо поєднати напрямні стрілки на утримувачі і фільтрі в одну сторону.
  Устанавливаем новый фильтр и собираем все в обратном порядке
 5. Встановлюємо назад запобіжник паливного насоса і заведіть автомобіль.

Важливо в процесі прогріву перевірити якість підключення шлангів паливопроводу до паливного фільтру. Якщо помітите текти - Обов'язково зніміть. А щоб не було проблем з монтажем, перед установкою фільтра перевірте його аналогичность старому за допомогою звірки маркування і габаритних розмірів: вони повинні бути повністю ідентичні. У разі невідповідності, не можна встановлювати фільтр на автомобіль: в разі, якщо доведеться робити заміну, такий фільтр вже поверненню не підлягатиме.

Можливо, вам буде цікаво:
Коли і як потрібно міняти повітряний фільтр на Chery Amulet​

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.