0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Коли і як потрібно міняти повітряний фільтр на Chery Amulet

Питання про правильну періодичності заміни повітряного фільтра хвилює кожного автолюбителя. Адже від цього витратного елемента по суті залежить «здорове дихання» автомобіля, його витрата, потужність, прийомистість. Та й без нього обійтися не можна: найдрібніші частинки пилу і піску, що знаходяться в повітрі, гарантовано скоротять термін життя силового агрегату. Що ж з цього приводу говорить виробник Чері Амулет?

Ремонт Чери Амулет, как и любого автомобиля, дело не только неприятное, но и дорогостоящее.
Ремонт Чері Амулет, як і будь-якого автомобіля, справа не тільки неприємне, але і дороге. Щоб відтягнути його проведення, розроблений ряд регламентних робіт, серед яких є і заміна різних фільтрів: повітряного, паливного, масляного. Згідно встановленого регламенту, повітряний фільтр слід міняти не рідше, ніж через кожні 20 000 кілометрів. Іншими словами - з кожною другою заміною масла. Але багато в чому ці терміни залежать від умов, в яких експлуатується ваш автомобіль: чим забрудненому середовищі, в якій доводиться їздити машині, тим частіше слід міняти фільтр. Багато хто навіть вважають за краще робити це кожні 10 тисяч, тим більше, що повітряний фільтр на Chery Amulet варто дуже не дорого, а змінюється без будь-яких інструментів.

воздушный фильтр на Chery Amulet стоит очень не дорого, а меняется без каких-либо инструментов
1. Відстебніть пружинні засувки кришки корпусу повітряного фільтра і підійміть кришку.

 Отстегните пружинные защелки крышки корпуса воздушного фильтра
2. Витащімте старий повітряний фільтр і, при необхідності, протріть зсередини корпусу всю поверхню від виникли в процесі експлуатації забруднень.

Вытащимте старый воздушный фильтр
3. Встановіть новий змінний елемент повітряного фільтра так, щоб його виступаючий бот ліг зверху на корпус, а вузька частина втопилася в ньому.

4. Перевірте, щоб не залишилося зайвих зазорів між змінним елементом і корпусом фільтра, а потім - встановіть кришку назад, застогнав її засувками.

На всю процедуру піде не більше п'яти хвилин, а ваш двигун отримає друге дихання. І, наостанок, пару рад. В процесі експлуатації буде зовсім не зайвим, якщо ви періодично (кожні 3-5 тисяч кілометрів пробігу) буде відкривати корпус фільтра, діставати змінний елемент, витрушувати з нього пил, а корпус всередині - очищати вологою ганчіркою. Ну, а коли будете міняти повітряний фільтр, переконайтеся, що старий і новий повністю ідентичні за формою.

Можливо, вам буде цікаво:
Як замінити масло в коробці передач Чері Тіго з промиванням​

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.