0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Китайські запчастини та покришки: які вибрати для позашляховика

Пошук підходящої гуми для позашляховика ніколи не обмежується розглядом одного варіанта, і серед багатьох пропозицій найвигіднішим стають китайські покришки. Оптимальність китайскиих запчастин такого продукту продиктовано не тільки бюджетною ціною але і якістю, адже виробництво в КНР сильно пішло вперед за останні роки. Автомобіль з позашляховими характеристиками, особливо, якщо його експлуатують за призначенням, вимагає досить частої зміни гуми і китайскиих запчастин, і китайська пропозиція тут доведеться як не можна до речі.

Китайські запчастини

Варіанти китайських запчастин і покришок

Для традиційного використання всюдихід потрібно «взувати» в трасові шини. Добре себе показують при їзді по бруду і трасі покришки Mаxxis і Triangle та інші китайскиие запчастини. У них в міру м'який протектор, немає опору коченню. Малюнок гумового протектора на покришках універсальний – підходить для їзди по грунтовці, асфальтовому полотну і т. д. Немає всесезонних варіантів. Китайські шини з універсальними характеристиками впевнено набирають популярність.

Позашляховики, виставлені на участі в змаганнях або підготовлені для поїздок в невивчені місця, рекомендується «взути» в грязьові шини, що відрізняються високим рівнем прохідності. У них відмінна чіпкість за рахунок особливого протектора. Хороший китайський варіант таких шин дозволить подолати будь-які дорожні перешкоди без залипання протектора грязьовими масами. Для їзди по трасі такі шини та китайскиие запчастини непридатні.

Можливо, від китайської гуми не буде такої продуктивності, як від покришок Соорег чи інших лідерів класу, однак, чимало гідних якостей вони однозначно нададуть. Купувати надійні китайські покришки і китайскиие запчастини необхідно строго у дилерів.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.