0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Як відрегулювати ручне гальмо на Chery Tiggo

Призначення ручного, або правильніше - стоянкового гальма зрозуміло з його назви: надійно фіксувати автомобіль в той час, коли він не здійснює рух. Багато дуже зневажливо ставляться до його станом, і абсолютно марно: навіть під час руху, особливо - в ожеледь, ручне гальмо може стати помічником в управлінні автомобіля. Ну, і оскільки у нас на носі - зима, ми вирішили сьогодні поговорити про ручному гальмі кросовера Чері Тіго.

мы решили сегодня поговорить о ручном тормозе кроссовера Чери Тиго.

Навчання правильного використання ручного гальма при руху входить в програму багатьох нормальних автошкіл, але на жаль не всі інструктори навчають цьому водіїв. Наприклад, ручник може стати вельми корисним при троганьи в гору. Особливо якщо це відбувається в місті на світлофорі (а таке явища - досить часте), коли ззаду вас підтискає ще кілька авто. Відрегульований ручне гальмо в ожеледь може допомогти відмінно вийти з невеликого замету або навпаки - відправити автомобіль у керований занос під час повороту у двір або на стоянку. Правда, цим потрібно вміти користуватися, але це - вже питання друге. Давайте для початку просто відрегулюємо наш ручник на Chery Tiggo, тим більш, що для цього нам не знадобляться ні нові троси, ні колодки Тіго, ні складний або спеціальний інструмент: тільки торцевої ключ на 10, ключ типу зірочка на 4 і комірець до них.

 

Регулювальний болт стоянкового гальма Чері Тіго розташований в салоні, під декоративною кришкою центрального тунелю. За великим рахунком, до нього можна дістатися навіть не знімаючи кришку - через робочу проріз ручки гальма стоянки.

Регулировочный болт стояночного тормоза Чери Тиго расположен в салоне, под декоративной крышкой центрального тоннеля

Але для цього, по-перше, потрібна висока головка, по-друге - потрібно чітко уявляти, де він знаходиться, а по-третє - якщо головка злетить з воротка і залишиться там, все одно доведеться розбирати центральний тунель. Тим більше, що зробити це дуже легко:

 1. Відкривши кришку заднього боксу підлокітника, вийміть з нього маленький гумовий килимок і відкрутіть два болти, розташованих під ним.
  извлеките из него маленький резиновый коврик и открутите два болта, расположенных под ним.
 2. Потягнувши на себе передню частину декоративної планки перемикача передач, підніміть її вгору, виведіть із зачеплення засувки і зніміть планку: під нею розташовані ще два гвинти кріплення кришки центрального тунелю.
  Потянув на себя переднюю часть декоративной планки переключателя передач, приподнимите ее вверх
 3. Викриття ключем-зірочкою ці два болта і зніміть декоративний короб - перед вами привід ручника і його регулювальний болт.
  Выкрутите ключом-звездочкой эти два болта
 4. Ключем на 10 (краще ріжковим) підтягніть ручник до необхідного стану.
  Ключом на 10 (лучше рожковым) подтяните ручник
 5. Встановіть всі зняті декоративні елементи на місце в порядку, зворотному зняттю.

Тепер, з відрегульованим стоянковим гальмом, ви сміливо можете шукати собі інструктора, який вас навчить маневрів в русі, які допоможе виконувати ручне гальмо вашого Чері Тіго.

Можливо, вам буде корисним:
Як самому розібрати двері Чері Тіго Т11 після 2008 року​

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.