0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Як самому розібрати двері Чері Тіго Т11 після 2008 року

Виконання різних кузовних робіт, звичайно ж, краще довіряти фахівцям. Але якщо говорити про двері, то питання її розбирання і навіть зняття може виникнути при різних завданнях, які пов'язані з кузовними роботами. Або ж при проведенні профілактичних та захисних антикорозійних заходів, які хоч і стосуються кузова, але їх виконання цілком під силу зробити самостійно в гаражних умовах. Пропонуємо вам ознайомитися з тим, як самому розібрати і зняти двері на кросовері Chery Tiggo.

как самому разобрать и снять двери на кроссовере Chery Tiggo.

Кузовні запчастини Чері Тіго самостійно змінювати не рекомендуємо: все таки, якість виконання збірки кузова багато в чому впливає на безпеку. Але якщо ви вирішили встановити не штатний динамік, виконати додаткову шумоізоляцію салону або провести антикорозійну обробку кузова за допомогою сучасних найпростіших аерозольних засобів, ці знання вам будуть дуже корисні.

Для виконання робіт з розбирання двері (зокрема - зняття дверної карти) вам знадобитися хрестова викрутка і плоска пластикова монтажна лопатка. Втім, останню можна замінити звичайною шкільною лінійкою. Головне - щоб вона була виготовлена з пластмаси (щоб не подряпати обшивку). Розглянемо варіант на прикладі задніх дверей, оскільки принцип виконання робіт для них всіх абсолютно однаковий.

 1. У порожнині внутрішньої ручки приводу замка дверей, піддягаємо пластикову заглушку і викручуємо розташувався під нею саморіз.
  поддеваем пластиковую заглушку и выкручиваем расположившийся под ней саморез.
 2. Піддягаємо викруткою заглушку на ручці закривання і знімаємо заглушку. Для зручності зняття цієї кришки, передбачений спеціальний паз, завівши викрутку в який і піддягаємо заглушку.
  Для удобства снятия этой крышки, предусмотрен специальный паз, заведя отвертку в который и поддеваем заглушку.
  Щоб не зламати її і не подряпати обшивку, проводите демонтаж за допомогою монтажної викрутки або пластикової лінійки.
  проводите демонтаж при помощи монтажной отвертки или пластиковой линейки.
 3. Під декоративною кришкою викручуємо ще два болти кріплення дверної карти. Більше болтів на обшивці немає: вона тримається на пластикових тримачів (пукли).
  Под декоративной крышкой выкручиваем еще два болта крепления
 4. Схопившись за кишеню дверний карти, з силою тягнемо її на себе, щоб вивести з фіксації пластикові пукли. Відразу перегляньте їх: якщо деякі прийшли в непридатність, замініть на нові (краще запастися ними заздалегідь).
  Ухватившись за карман дверной карты, с силой тянем ее на себя, чтобы вывести из фиксации пластиковые пукли
 5. Відвівши карту на себе, відключаємо клеммники динаміків і склопідйомників.
  отключаем клеммники динамиков и стеклоподъемников.
 6. Відкручуємо саморізи кріплення динаміка і знімаємо динамік з подіумом з двері.
 7. Відкручуємо накидною головкою ручку приводу замка дверей, відкидаємо від неї троси приводу і знімаємо ручку.
  Откручиваем накидной головкой ручку привода замка двери, откидываем от нее тросы привода
 8. Для того, щоб зняти двері повністю, відключаємо колодку проводів, що йдуть з салону в двері: для передніх дверей - під обшивкою передньої стійки по торпедо, для задніх дверей - під обшивкою середньої стійки) і виводимо клеммник з салону назовні.
  отключаем колодку проводов, идущих из салона в дверь
 9. Відкручуємо обмежувач (на кузові) і чотири болта кріплення петель (на самих дверей) і знімаємо двері.
  Откручиваем ограничитель (на кузове) и четыре болта крепления петель
  При знятті двері, потрібно акуратно притримувати її знизу, щоб не впала. Інакше, можна і зіпсувати лакофарбове покриття: двері важкі, утримати її досить складно і краще залучити до цього заходу помічника.

Тепер ви спокійно можете виконати зі знятою дверима будь-які намічені операції: задування, обесшумка і навіть локальне фарбування. Встановлюється двері в зворотному порядку.

Можливо, вам буде корисним:
Міняємо охолоджуючу рідину в Chery Tiggo перед зимою​

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.