0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Зняття і заміна ременя приводу допоміжних механізмів Chery Tiggo

Ресурс всіх приводних ременів на Chery Tiggo по сервісній книжці становить 40 000 кілометрів, і приводний Ремент навісного обладнання - не виняток. На цих моделях використовується ремінь на цих моделях використовується ремінь поліклинового типу, а призводить він в дію такі запчастини на Чері Тіго, як генератор, компресор кондиціонера салону і гідропідсилювач.

поликлинового типа, а приводит он в действие такие запчасти на Чери Тиго, как генератор, компрессор кондиционера салона и гидроусилитель.

З огляду на те, що в цьому автомобілі використовується автоматичний натяжітельний ролик ременя приводу допоміжного обладнання, під час всього терміну експлуатації він не вимагає додаткової підтяжки: якщо ви натягнули ремінь один раз, то можете сміливо експлуатувати його всі належні 40 тисяч. Але все таки наші рекомендації залишаються незмінними для всіх вузлів і агрегатів: регулярно перевіряйте стан усього, що можете перевірити самі, без заїзду на сервісний центр. І ремінь приводу навісного обладнання Chery Tiggo теж відноситься до таких запчастинах, справний стан яких можна чудово перевіряти самому.

ремень привода навесного оборудования Chery Tiggo

Перевірка стану приводного ременя проводиться візуальним способом. Уважно огляньте ремінь по всій довжині. На ньому не повинно бути замасляних ділянок, тріщин, рваних країв і так далі. Ще одна ознака того, що ремінь вимагає заміни, може бути неприємний свист при його роботі, що видається ременем за рахунок його прослизання. Всі такі ремені вимагають заміни. А для цього нам знадобитися досить нехитрий інструмент - всього лише накидний ключ на 15 (з довгою ручкою або трубою для більшого важеля) і плоска млинцева потужна викрутка.

 1. Знімаємо декоративний кожух силового агрегату, із зусиллям потягнувши його на себе.
  Снимаем декоративный кожух силового агрегата
 2. Ключем на 15 повертаємо центральний болт натяжітельний ролика за годинниковою стрілкою, поки ремінь істотно не прослабнет. При цьому, може знадобитися велике зусилля, для чого рекомендуємо використовувати шматок підходящої труби для більшого важеля.
  Ключом на 15 поворачиваем центральный болт натяжительного ролика по часовой стрелке
 3. Зніміть ремінь приводу допоміжними механізмами, після того як ролик досить ослабне. Можливо, доведеться застосувати велику плоску викрутку.
  Снимите ремень привода вспомогательными механизмами
 4. Встановіть новий ремінь приводу так, як було встановлено старий (на фото нижче), трохи підтягніть ролик натяжителя, після чого проверніть коленвал на кілька оборотів, щоб ремінь зайняв своє становище на шківах.Установите новый ремень привода так, как был установлен старый
 5. Остаточно натягніть ремінь за допомогою ролика натяжителя.

До слова сказати, дана інформація корисна не тільки для того, щоб здійснювати заміну ременя приводу допоміжних механізмів. Є ще ряд ремонтних робіт, для виконання яких доведеться знімати цей приводний ремінь. У кожен своїх статтях, де це необхідно, ми обов'язково будемо давати посилання на цей матеріал.

Можливо, вам буде корисним:
Як правильно перевіряти і обслуговувати свічки на Черрі Тіго​

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.