0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Як правильно перевіряти і обслуговувати свічки на Чері Тіго

При всій своїй уявній простоті, обслуговування свічок на кожному автомобілі має свої особливості. І крім типу самих свічок, необхідного зазору на них існує ще й поняття конструктивної різниці двигунів автомобілів, що тягне за собою різний підхід до процедури викручування свічок. Пропонуємо вам ознайомитися з тим, як правильно обслуговувати свічки на кросовері Chery Tiggo.

как правильно обслуживать свечи на кроссовере Chery Tiggo

Згідно рекомендацій виробника, на Тіго звичайні свічки необхідно міняти кожні 20 000 кілометрів. Якщо ж у вас стоять іридієві, то в цьому випадку періодичність їх заміни можна збільшити в три рази. Однак, це не означає, що 20 або 60 тисяч кілометрів ви можете їздити спокійно і бути впевненими, що зі свічками ще у вас все в порядку: їх потрібно періодично перевіряти, і робити це краще самому, звівши цю процедуру в розряд звичайних, як мінімум - щомісячних, а то і щотижневих. Ну, а якщо вже підійшов термін, то не залежно від того, що вам здаються ваші свічки ще нормальними, сміливо купуєте нові свічки на Чері Тіго і приступайте до заміни.

смело покупаете новые свечи на Чери Тиго и приступайте к замене.

Сам процес перевірки свічок в будь-якому випадку пов'язаний з їх отриманням. Отже, дізнавшись як перевірити свічки, ви будете знати і те, як їх замінити. Отже, на Chery Tiggo робимо цю операцію за допомогою ключа на 10, свічкового ключа з гумовою втулкою (яка утримує свічки в ключі), а так само спеціальний круглий щуп або ж набір плоских щупів (для виміру зазору в свічці).

 1. Вимкніть мінусову клему з акумулятора.
 2. Зніміть декоративну кришку з двигуна, потягнувши її із зусиллям вгору (потрібно подолати опір чотирьох гумових втулок-підставок).
  Снимите декоративную крышку с двигателя, потянув ее с усилием вверх
 3. Зніміть високовольтні дроти зі свічок і продміть свічкові колодязі: так ви вбережете циліндри від попадання в них бруду.
 4. Свічним ключем відкрутіть черзі свічки і витягніть їх.
  Свечным ключом открутите поочередно свечи и извлеките их
 5. Візуально оціните стан свічки: відсутність масляних, саж відкладень, нагар без вмісту заліза, що не оплавлені електроди, цілий і не підгорів ізолятор. У разі наявності одного із зазначених симптомів, свічки варто замінити. свічки повинні бути сухими, що не оплавлденнимі, Ізолятор - цілим, без тріщин і сколов.Нормальний колір електродів - бурий, кілька сіруватий, але все таки ближче до коричневого.
  Нормальный цвет электродов - бурый, несколько сероватый, но все таки ближе к коричневому.
 6. Очистіть справні свічки від нагару, промийте і висушіть. Промивати можна в звичайному бензині. При чищенні врахуйте, що свічки з електродами їх м'якого металу (платина, іридій) не можна чистити металевою щіткою.
 7. Заміряйте зазор між електродами свічок. Оптимальний зазор складає 1,1 мм, максимально допустимий - 1,3 мм. Якщо необхідно, підігніть зовнішній електрод, встановивши нормальний зазор свічки.
  Замеряйте зазор между электродами свечей. Оптимальный зазор составляет 1,1 мм
 8. Встановіть свічки на місце і зберіть всі елементи двигуна в зворотному порядку. При установці, рекомендується відразу закрутити свічки в ручну, щоб переконатися в потрапляння в різьбу. Потім затягніть свічки динамометричним ключем із зусиллям 25 Нм

Зараз настає найхолодніший період року - зима. І хоча перевірка свічок - це обов'язковий захід для цілорічної експлуатації, особливо взимку несправні свічки доставляють найбільшу кількість клопоту. Захистіть себе від них - поміняйте свічки по-вермя!

Можливо, вам буде корисним:
Як поміняти прокладку кришки головки блоку циліндрів на Chery Tiggo​

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.