0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Як поміняти прокладку кришки головки блоку циліндрів на Chery Tiggo

Заміна прокладки кришки клапанів на Чері Тіго - це не регламентні роботи. Їх проведення пов'язано або із загальним ремонтом силового агрегату, або в тому випадку, коли стара прокладка вийшла з ладу. Визначається знос прокладки по появі протікання масла уздовж контактної зони між кришкою і головкою блоку. Ще один симптом виходу з ладу цієї запчастини Чері Тіго - наявність масла в свічкових колодязях. Але якщо навіть ці симптоми проявили себе, не поспішайте відразу ж міняти прокладку: можливий і інший варіант лікування кросовера Chery Tiggo.

возможен и другой вариант лечения кроссовера Chery Tiggo

Як тільки ви помітили один, другий або навіть обидва описаних вище ознаки, спробуйте затягнути кришку головки блоку. Протяжку здійснюють від центру до країв, паралельно з однієї та другої сторони. І тільки в тому випадку, якщо це не допомогло і масло продовжує сочитися, сміливо купуйте нову прокладку кришки головки блоку для Чері Тіго.​смело покупайте новую прокладку крышки головки блока для Чери Тиго

Власне сам ремонт - не дуже складний і трудомісткий. Для його проведення приготуйте хрестову викрутку, плоскогубці і торцева головка на 8 мм в с комірчиком (краще - з динамометричним ключем).

 1. Від'єднати мінусову клему акумулятора.
 2. Зніміть декоративний кожух двигуна. Кожух встановлений на чотирьох гумових опорах, і щоб його зняти потрібно просто із зусиллям потягнути його нагору.
  Снимите декоративный кожух двигателя
 3. Вимкніть датчик положення розподілвалів, відкинувши колодку проводів, що підходять до нього.
  Отключите датчик положения распредвалов
 4. Зніміть шланг системи вентиляції картера двигуна, послабивши попередньо хомут і зсунувши його по шлангу.Снимите шланг системы вентиляции картера двигателя
 5. Аналогічним чином від'єднуємо відвідний шланг.
  отсоединяем отводящий шланг
 6. Зніміть наконечники з усіх свічок.
  Снимите наконечники со всех свечей.
 7. Виверніть болти кріплення кришки до голівки блоку циліндрів (20 штук) і зніміть кришку.
  Выверните болты крепления крышки к головке блока
 8. Очистіть пази на кришці від старої прокладки, і встановіть нову прокладку. Пази і привалочную площину головки краще додатково промити будь-яким засобом для миття двигунів (можна - гасом або розчинником).
  Очистите пазы на крышке от старой прокладки
 9. Зберіть все в зворотному порядку.

При установці кришки, зверніть увагу, що всі болти повинні бути затиснуті зусиллям в 8-10 Нм. Для цього рекомендуємо затискати їх за допомогою динамометричного ключа. Так само важливо дотримуватися порядку затяжки болтів, щоб кришка притулилася через прокладку щільно, рівномірно і без протікань. Болти кришки головки блоку циліндрів затягуються від центру до країв, паралельно з обох сторін.

Можливо, вам буде корисним:
Як поміняти масло в гідропідсилювачі Chery Tiggo​

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.