0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Як поміняти масло в гідропідсилювачі Chery Tiggo

Заміна робочих рідин на автомобілі Чері Тіго - це ті заходи, які кожен водій повинен вміти робити самостійно. У них, як правило, немає нічого складного, і якщо все робити так, як годиться, то помилки практично виключені. Сьогодні ми розповімо про те, як на кросовері Chery Tiggo поміняти масло в гідропідсилювачі.

как на кроссовере Chery Tiggo поменять масло в гидроусилителе.

Скажемо відразу: цілеспрямованого отвори для зливу відпрацьованого масла в автомобілі немає, як немає його і в більшості інших автомобілів. Тому, рідина змінюється тільки шляхом прокачування через всю систему. Але при цьому є ймовірність завоздушена гідравлічну систему приводу рульового механізму. Якщо робити цю операцію неправильно. А як зробити правильно - ми вам зараз і підкажемо.

Періодичність заміни рідини в ГУР становить 30 000 кілометрів. Але якщо ви помітили в гідропідсилювачі гул або істотне утруднення роботи керма (став тугіше, ніж був), то можна замінити і раніше. З інструменту вам знадобляться плоскогубці, шприц з трубкою на кінці, ємність (пластикова пляшка) для зливу відпрацьованої рідини, запчастини Чері Тіго нам не потрібні, а ось трансмісійне масло в кількості 1,5 літрів (краще - дві пляшки по 1 літру) для гідропідсилювача Chery Tiggo потрібно прикупити.


рансмиссионное масло для гидроусилителя Chery Tiggo

Перед початком виконання робіт, підводиться передок автомобіля (домкратами, з подальшою установкою на опори для жорсткої фіксації) так, щоб колеса не торкалися опори (землі), накриваємо мотор ветощью, щоб не забруднити, і приступаємо до роботи.

 1. Відкриваємо кришку бачка гідропідсилювача і шприцом викачуємо з нього всю рідину.
  шприцем выкачиваем из него всю жидкость
 2. Плоскогубцями звільняємо самозажімние хомут шланги обратки гідропідсилювача (підходить з боку салону, збоку) і швидко опускаємо його в приготовлену ємність. Ємність маємо так, щоб вона перебувала нижче рівня шланги обратки.освобождаем самызажимной хомут шланги обратки гидроусилителя
  Для цієї мети можна використовувати саморобний подовжувач з металевої трубки і шматочка шланга: металеву трубку вставляємо в шланг обратки, затискаємо хомутом, а трубку з іншого боку (гнучку) вже опускаємо в пляшку.
 3. Підливаємо в бачок нового масла, попередньо закривши штуцер обратки приготовленої дерев'яною (або будь-який інший) заглушкою.
  Подливаем в бачек нового масла, предварительно закрыв штуцер обратки
 4. У салоні починаємо інтенсивно обертати кермом з боку в бік, щоб витіснити з системи стару гідравлічну рідину через обратку в пляшку.
  начинаем интенсивно вращать рулем из стороны в сторону, чтобы вытеснить из системы старую гидравлическую жидкость
 5. Як тільки нове масло з бачка пропадає, підливати ще. Після чого продовжуємо процедуру обертання кермом.
 6. Так по колу проробляємо до тих пір, поки в пляшку не піде нова (чиста) рідина гідропідсилювача керма.
  пока в бутылку не пойдет новая (чистая) жидкость гидроусилителя руля. ​
  Таким чином, шляхом заміщення старої рідини нової, ми повністю змінюємо масло, при цьому (регулярно підливаючи свіжого в бачок), не допускаємо завоздушіванія системи.
 7. Збираємо все в зворотній послідовності.

Якщо ви все зробите правильно, проблем з роботою гідропідсилювача не буде, а ефект стане помітний відразу ж після заміни.

Можливо, вам буде корисним:
Як зняти головний гальмівний циліндр на Chery Amulet​

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.