0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Як зняти головний гальмівний циліндр на Chery Amulet

Зняття головного гальмівного циліндра на Чері Амулет пов'язано як правило тільки з його виходом з ладу. Деякі гаражні «кулібіни» намагаються привести його в робочий стан шляхом розбирання і перебирання, з заміною деяких комплектуючих. Але така операція малоефективна, і навіть небезпечна: справність перебраного циліндра залишається під питанням, а ефективність роботи гальм може підвести в самій критичній ситуації. І якщо вам дороге здоров'я своє і своїх близьких, то в разі виходу з ладу рекомендуємо провести повну заміну: запчастини Chery Amulet коштують не дорого, а як це зробити своїми руками, розповімо вам ми. Тим паче, що це не так складно, як може здатися.

Снятие главного тормозного цилиндра на Чери Амулет

Для виконання операції вам не знадобитися ні яма - ні підйомник, все робиться з-під капота. З інструменту приготуйте ключ на 11, торцевої ключ або головку на 13, шприц (можна навіть медичний, але великого обсягу), чиста місткість для гальмівної рідини, а так само трохи гальмівної для доливання. Придбавши у нас новий головний гальмівний циліндр для Чері Амулет, приступаємо до його заміни.

новый главный тормозной цилиндр для Чери Амулет

Знаходиться це «серце» гальмівної системи під капотом, з боку водія, і кріпиться вгорі до щитка передка (перегородка між підкапотним простором і салоном).

 1. Відкрийте бачок гальмівного циліндра, і шприцом відкачати рідину в чисту ємність, після чого закрутіть кришку бачка, оберігаючи його від попадання сміття.​
  Откройте бачек тормозного цилиндра, и шприцем откачайте жидкость
 2. Відверніть гайку кріплення першого гальмівного контуру ключем на 11, після чого відведіть трубку контуру в сторону. Аналогічно поступите з другим котнтуром.
  Отверните гайку крепления первого тормозного контура ключом на 11
  Після цього настійно рекомендуємо заглушити металеві трубки будь-яким доступним способом, хоч намотавши ізолетну або заліпивши пластиліном (але краще ніж те надійним). У цьому випадку, ви уникнете витікання гальмівної рідини і завоздушіванія системи: якщо в трубку всередину потрапить повітря, вам має бути тривала процедура прокачування гальм.
 3. Відкрутіть гайки кріплення головного гальмівного циліндра ключем на 13 і зніміть головний циліндр.
  Открутите гайки крепления главного тормозного цилиндра ключом на 13
 4. Потягнувши з зусиллям за бачок, зірвіть його з гумових втулок старого циліндра, а потім з таким же зусиллям, але спрямованим в зворотну сторону, одягніть бачок на новий циліндр.
  Потянув с усилием за бачок, сорвите его с резиновых втулок старого цилиндра
 5. Зберіть всю систему в зворотному порядку, залийте гальмівну рідину (викачали на самому початку) і при необхідності - додайте нової.

Рекомендуємо після цього біля гаража перевірити ефективність роботи гальм. Якщо ви помітили що педаль гальма працює дуже м'яко, або якщо вона з кожним натисканням стає жорсткішим, а її хід - коротше, отже вам не вдалося уникнути попадання повітря в систему. Тоді вкрай необхідно прокачати гальма: в такому стані автомобіль експлуатувати небезпечно.

Можливо, вам буде цікаво:
Як зняти обшивку передніх дверей Чері Амулет​

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.