0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Мінськ: військовий парад пройде з китайськими «Хунци»

Ювілейний парад на честь сімдесятиріччя перемоги над фашизмом у Мінську відбудеться за участю незвичайних представницьких авто - HongQi L5 («Хунци» - російською означає «червоний прапор»). Китайська Республіка подарувала Міноборони Білорусі пару особливих кабріолетів HоngQi L5 і запчастини для китайських авто. Нещодавно авто і запчастини для китайських авто доставили в Національний аеропорт білоруської столиці, і військові випробували новинку, що називається, не відходячи від терміналу.
запчастини для китайських авто

Натхненні перемогою запчастин для китайських авто

За зовнішніми рисами HongQi L5 досить схожий з радянської і улюбленої багатьма «Волгою» модифікації ГАЗ-21. Хоча ззаду це точно Rolls-Roycе. Капот моделі вінчає червоний прапор – начебто прапор КНР, начебто і радянський Прапор Перемоги. А ось внутрішня обробка машини до старовини не має ніякого відношення: авто укомплектоване сучасним РК-дисплеєм, АКПП, круїз-контролем, аудіосистемою з CD-чейнджером. Обробка представлена натуральної шкіри світлого тону і полірованої деревиною.
Доставлені для армії Білорусі ексклюзивні автомодификации стали найдорожчими в історії Китайської Республіки. Базовий варіант лімузина-кабріолета «Хунци» в КНР вважається розкішшю. Спершу авто збиралося одиничними модифікаціями для верхівки китайської компартії. І в плані винятку корпорація FАW надала свої унікальні моделі і запчастини для китайських авто для військового параду, що пройде в Мінську.
Найімовірніше, китайські лімузини запчастини для китайських авто назавжди осядуть в надійному гаражі Міноборони. Також крім пари «Червоних прапорів», мінський національний аеропорт було доставлено кілька китайських позашляховиків для користування білоруськими військовими – такий собі подарунок від провідного представника в сфері автомобілебудування - китайській компанії FAW.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.