0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Як замінити масло в коробці передач Chery Amulet

Напевно, багатьох власників нових автомобілів найбільше дратувала необхідність здійснювати всі регламентні роботи на автосервісі: інакше можна було позбутися гарантійних зобов'язань. Але як тільки термін гарантії закінчується, поступово більшість робіт починаєш робити самостійно. Зокрема, це стосується заміни робочих рідин автомобіля, гальмівних колодок, наконечників рульових тяг і так далі. Ось і заміна масла в коробці передач вважається заходом, який не викликає, як правило, у автолюбителів ніяких проблем. Особливо, якщо це стосується таких недорогих і простих в пристрої автомобілів, як Чері Амулет.

если это касается таких недорогих и простых в устройстве автомобилей, как Чери Амулет.

Заміна масла в коробці - процедура звичайно досить рідкісна за періодичністю (через кожні 40 000 кілометрів). Тим часом, якщо ви не хочете в подальшому робити дорогий ремонт Чері Амулет, робити це потрібно відповідно до розпорядження заводу виробника. Сьогодні ми хочемо розповісти про особливості заміни масла в коробці передач Амулетів, з використанням всього одного найпростішого інструменту (шестигранний ключ на 10), великого шприца (спеціально для заливки масел), кількох десятків хвилин вільного часу і пари літрів трансмісійного масла для Чері Амулет типу GL -4 або SAE 75W-90.

пары литров трансмиссионного масла для Чери Амулет типа GL-4 или SAE 75W-90.

Для зручності виконання операція, робити заміну масла потрібно або на ямі, або на естакаді. Отже, приготуємо ємність для зливу відпрацьованого масла і вирушаємо під автомобіль: доступ до зливного і заливного отворів знаходиться саме там.

 

 1. Відпускаємо ключем на 10 заливний отвір, щоб забезпечити потрапляння всередину повітря і полегшити вихід олії.
  Отпускаем ключом на 10 заливное отверстие
 2. Тим же ключем відкручуємо зливний отвір, попередньо підставивши під нього ємність для відпрацьованого масла.
  откручиваем сливное отверстие, предварительно подставив под него емкость для отработанного масла.
 3. Після того, як масло остаточно витекло, протираємо зливний отвір, його заглушку і закручуємо останню на місце.
 4. Набравши в шприц нового масла, поступово наповнюємо коробку передач, пробуючи рівень пальцем через заливний отвір: нормальний рівень - це по самий його нижній край.
  Набрав в шприц нового масла, постепенно наполняем коробку передач
 5. Закручуємо заглушку заливного отвору, протираємо коробку передач від залишків олії.Закручиваем заглушку заливного отверстия

Для того, щоб полегшити і прискорити роботу, рекомендується заміну масла в коробці виробляти протягом 15 хвилин після того, як заглушите двигун. В цьому випадку масло буде гарячим і рідким, що дозволить йому швидше звільнити внутрішні порожнини КПП. Так само щоб уникнути отримання опіків, слід дуже акуратно викручувати пробку зливного отвору.

Можливо, вам буде цікаво:
Як самому зняти і встановити облицювання багажника Chery Amulet​

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.