0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Як самому зняти і встановити облицювання багажника Chery Amulet

Якщо ви ніколи не займалися зняттям облицювання багажника на своєму автомобілі, то цей процес може викликати у вас чимало труднощів. А якщо ви вважаєте, що це взагалі марне заняття (що не має практичного застосування), то ви глибоко помиляєтеся. Облицювання багажника практично завжди знімають для того, щоб провести антикорозійну обробку кузова, яку, до речі, на Чері Амулет потрібно робити регулярно. А якщо врахувати, що сьогодні в продажу великий вибір антикорозійних аерозолів, то зробити це самому не складе труднощів. І ось тут вам цілком згодяться знання, як розібрати багажник Chery Amulet.

 как разобрать багажник Chery Amulet.

До слова сказати, розбирання облицювання може знадобитися і в переході з одного сезону в інший. Наприклад, для просушки багажника і його вмісту від вологи, яка скупчилася там за осінь і зиму. Сьогодні ми і розповімо, як це зробити правильно.

Сегодня мы и расскажем, как это сделать правильно.

Отже, запасаємося не найскладнішим інструментом - хресний викруткою і ріжковим ключам на 10мм, а так само - терпінням і приступаємо до розбирання облицювання. Як ви вже здогадалися, ніякі кузовні запчастини Чері Амулет ми в процесі не змінюємо, а тільки зосереджуємо свою увагу на порядок проведення всієї процедури.

 1. Від'єднуємо колодку проводів від задніх динаміків, і знімаємо полку багажника - якщо на автомобілі врізані динаміки в задню полку. Якщо ж використовуються штатні місця, то відразу знімаємо полку, а потім відключаємо колонки.
 2. Відкинувши подушки заднього сидіння, по черзі з обох сторін ключем на 10 відкручуємо болти нижнього кріплення ременів безпеки.
  поочередно с обеих сторон ключом на 10 откручиваем болты нижнего крепления ремней безопасности.
 3. Потягнувши за далекі краї, знімаємо центральну тканинну обшивку багажника.
  снимаем центральную тканевую обшивку багажника.
 4. Знявши декоративний ковпачок, що приховує болт верхнього кріплення ременів безпеки, відкручуємо болти, з обох сторін.
  Сняв декоративный колпачок, скрывающий болт верхнего крепления ремней безопасности, откручиваем болты
 5. Пропускаємо пряжку ременя разом з самим ременем через проріз в опорі задньої полки багажника.
  Пропускаем пряжку ремня вместе с самим ремнем через прорезь в опоре задней полки
 6. Знімаємо опори задньої полки багажника, для чого відкручуємо по чотири болта її кріплення.Снимаем опоры задней полки багажника
 7. Від'єднавши плафон освітлення, остаточно знімаємо опори задньої полки.Отсоединив плафон освещения, окончательно снимаем опоры
 8. Відкручуємо чотири болта кріплення облицювання задньої стінки багажника (з боку замку), і знімаємо облицювання.
  Откручиваем четыре болта крепления облицовки задней стенки багажника
 9. Якщо потрібно зняти матерчату обшивку (праворуч і ліворуч вона роздільна), то для цього потрібно викрутити фіксатор облицювання і зняти обшивку.
  нужно выкрутить фиксатор облицовки и снять обшивку.

Результатом проведеної роботи буде голий пофарбований метал багажника, який можна спокійно обробити антикорозійною аерозоль. Ну, або ж виклавши зняту внутрішню обшивку на сонці, просушити її і сам багажник. До речі, його можна ще й помити, очистивши від накопиченої роками бруду. Установка знятої обшивки виконується в зворотному порядку.

Можливо, вам буде цікаво:
Як поміняти фільтр салону на Чері Амулет​

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.