0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Як поміняти фільтр салону на Чері Амулет

Це досить просте на перший погляд заняття на кожному автомобілі має свої особливості. І якщо багато автовиробників практикують установку салонного фільтра усередині салону автомобіля (до речі, нові моделі Chery теж), то ось в Амулеті фільтр встановлений в підкапотному просторі, а точніше - під декоративною гратами повітрозабірника або «Жабо», як прийнято називати в середовищі автолюбителів. Тому, дістатися до нього не так то й просто. Сьогодні ми розповімо, як змінюються такі запчастини на Чері Амулет, як фільтр салону.

в Амулете фильтр установлен в подкапотном пространстве, а точнее – под декоративной решеткой воздухозаборника

Почнемо з того, що завод-виробник не регламентує періодичність заміни фільтра, покладаючись на відчуття водія і на умови, в яких експлуатується автомобіль. В середньому, з урахуванням місця, де встановлено фільтр і деякої його конструктивній особливості (зокрема - відсутність кришки корпусу як такої, фільтр практично розташовується на відкритому повітрі) фільтр салону на Chery Amulet ми б рекомендували міняти кожні 10 000 пробігу. А в разі, якщо ви живете в промислових районах - і того частіше.

 фильтр салона на Chery Amulet мы бы рекомендовали менять каждые 10 000 пробега

З інструменту нам знадобиться ключ на 13 (краще - торцева головка з воротком зовнішної ключ), а так само дві викрутки - плоска і хрестова. Ну, і звичайно ж - сам змінний елемент салонного фільтра Чері Амулет. Для початку, нам потрібно отримати доступ до самого фільтру, який розташовується з боку пасажирського сидіння.

нам нужно получить доступ к самому фильтру, который располагается со стороны пассажирского сидения

 1. Підчепивши плоскою викруткою захисні ковпачки, відкручуємо гайки кріплення передніх склоочисників (двірників).
  откручиваем гайки крепления передних стеклоочистителей (дворников). ​
 2. Піднявши притискну планку вгору (відвівши від скла), знімаємо один, а потім і другий двірник. Надалі можна пристосуватися обходиться тільки склоочисником з боку пасажира, але для цього всю процедуру потрібно проробити хоча б один раз.
 3. Хрестовій викруткою відкручуємо по периметру все болти кріплення решітки повітрозабірника (жабо), і знімаємо грати.
  отверткой откручиваем по периметру все болты крепления решетки воздухозаборника
 4. Віджавши руками два фіксатора, дістаємо старий змінний елемент.
  Отжав руками два фиксатора, достаем старый сменный элемент.
 5. Встановлюємо до легкого клацання новий салонний фільтр (коли він стане на місце - не повинно бути під ним щілин і зазорів).
 6. Встановлюємо на місце жабо і щітки склоочисника.

Щітки склоочисника знімати і одягати на своє місце краще в положенні, коли вони відведені від скла вгору. При установці дуже важливо поєднати зуби корпусу щітки і втулки, на яку вона сідає. Щоб це було зробити легше, рекомендуємо перед зняттям зробити співвісні позначки білим маркером або крейдою.

Можливо, вам буде цікаво:
Як поміняти датчик швидкості на Geely CK​

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.