0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Як поміняти датчик швидкості на Geely CK

Несправність датчика швидкості з одного боку особливих неприємностей не обіцяє. Ну, подумаєш, не вказує спідометр. Адже можна чудово орієнтуватися по тахометрі - і момент перемикання з нижчої передачі на вищу, і навіть орієнтовну швидкість при певних оборотах на тій чи іншій передачі досвідчені водії визначають досить легко. Тим більше, що на такому автомобілі, як Geely CK, тахометр є. Тим часом, реальна швидкість може істотно відрізнятися, адже вона залежить і від тиску в шинах, і від типу гуми (висота), в яку взутий автомобіль, і від багатьох інших факторів. І щоб оберегти себе від можливих неприємностей, в разі виходу датчика з ладу, краще все ж його замінити. Тим більше, що такі запчастини на Джилі СК коштують не дорого, а робота по заміні датчика швидкості Geely CK робиться в гаражних умовах без особливого інструменту.

работа по замене датчика скорости Geely CK делается в гаражных условиях

До слова сказати, демонтаж датчика виробляється так само і в деяких випадках інших ремонтних робіт. Наприклад, коли ви знімаєте коробку передач. І знати порядок операцій буде все ж не зайвим. Отже, вам знадобляться два комбінованих ключа - на 10 і на 27, і, в разі заміни датчика, датчик швидкості Джилі СК.

 

датчик скорости Джили СК

Датчик розташований на коробці передач, зверху, з боку перегородки між салоном і підкапотним простором.

Датчик расположен на коробке передач, сверху,

1. Відключіть на акумуляторі мінусову клему: всі роботи, що стосуються електричних елементів (датчики, свічки, лампи і т.д.) завжди починайте з цієї процедури.

2. Натиснувши на два виступаючих вгору пластикові фіксатори, потягніть роз'єм підключення датчика в сторону салону і відключіть датчик.

потяните разъем подключения датчика в сторону салона и отключите датчик.

3. Ключем на 27, відверніть датчик за наявною на його корпусі спеціальний шестигранник. Втім, найчастіше датчик вільно відкручується рукою.

Впрочем, чаще всего датчик свободно откручивается рукой.

4. Укрутите новий датчик на місце, затягнувши його без особливих зусиль. Пам'ятайте, що корпус датчика виготовлений з крихкого сплаву, і надмірне зусилля може зірвати на ньому різьбу або зовсім зруйнувати корпус.

Вкрутите новый датчик на место, затянув его без особых усилий.

5. Підключіть роз'єм датчика, підключіть мінусову клему акумулятора.

Після установки датчика, зробіть пробний заїзд, щоб переконатися, що датчик працює. Використовуючи GPS на своєму смартфоні, можна відмінно перевірити точність свідчення вашого спідометра, для чого підключившись до супутника і включивши програмний GPS-навігатор на смартфоні, зробіть перевірочні заїзди на швидкостях: 20, 40, 50, 60, 80 і 100 км. Звіривши показання спідометра з даними GPS-навігатора, ви будете знати похибка, яку має ваш спідометр.

Можливо, вам буде цікаво:
Як поміняти масло і масляний фільтр на Chery A13 / ЗАЗ Forza​

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.