0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Як замінити свічки на BYD F3?

Від того наскільки якісно функціонують свічки запалювання буде залежати злагодженість роботи двигуна. Часто таке трапляється, що автомобіль раптом з того ні з сього почав мляво розвивати швидкість, – це вірна ознака несправності механізму запалення. Або взагалі, машина не заводиться, стартер спрацьовує, а запалювання ні, в такому разі вам доведеться залізти під капот BYD F3 і провести заміну свічок запалювання.

BYD F3

Як правило, свічки запалювання необхідно міняти з періодичністю в 15-90 тис. (км):

  • Мідні свічки змінюються кожні 15-20 тис. (км)
  • Іридієві свічки змінюються кожні 30-40 тис. (км)
  • Платинові свічки змінюються кожні 80-90 тис. (км)

Якщо не звертати увагу на вихід будь-якої свічки з ладу, то існує велика ймовірність поломки двигуна внутрішнього згоряння.

Порада: Змінюючи свічку, краще всього провести зміну відразу всього набору свічок запалювання. Якщо говорити про BYD F3, то в цьому авто 3 свічки.

Свічки

Найпростіші методи діагностики свічок запалювання в БІД Ф3

Працездатність свічок накалу цілком можна перевірити і в домашніх умовах, не вдаючись до допомоги фахівців СТО. Самими безпечними способами перевірки свічок є:

  • Візуальний огляд свічок
  • Перевірка свічки спеціальним пристосуванням (перевіряється цілісність контакту електроланцюга)
     

При діагностиці свічки на BYD F3 зверніть увагу на її зовнішній вигляд. Якщо свічка вся в нагарі і на поверхні головки є патьоки бензину, то є велика ймовірність, що свічка взагалі не працює, або працює, але не так як потрібно.

Мультивольтметр

Щоб упевнитися в несправності вдаємося до допомоги спеціального пристосування (діод). Якщо електроланцюг порушена (тобто контакт відсутній), то відносимо свічку відразу в урну. Якщо контакт є, то необхідно додатково перевірити наявність іскри у свічки. Іскра перевіряється за допомогою спеціального пристосування, тільки прилад стаціонарний, він подає на свічку високовольтна напруга. Якщо у вас такий є, то перевіряємо іскру. Якщо прилад відсутній, то відставляємо «невизначену» свічку в сторону (на курну полку) і сміливо ставимо нову. Так як навіть якщо електроланцюг в свічці не порушена, то може бути слабка іскра, що обумовлено зносом електрода. Тобто, така свічка з одного боку робоча, але з іншого, вона неправильно працює через свого зносу.

 

Етапи заміни свічок на БИД Ф3

1. Відключення живлення. Відкриваємо капот і від'єднуємо клеми акумулятора.

Капот

2. Знімаємо ковпачки та викручуємо свічки. Відразу від'єднуємо ковпачки, беремо накидний ключ і викручуємо свічки по черзі.

Порада: Виконуючи цю операцію, будьте акуратні, так як часто таке трапляється, що свічка просто лопається (особливо якщо використовуються іридієві свічки, вони дуже крихкі). Лопнувшую свічки можна буде отримати тільки після демонтажу всього газорозподільного вузла, ця операція досить трудомістка і вимагає багато часу.

Витягаємо свічки

3. Діагностуємо свічки і ставимо на місце зношених нові. Я вже робив замітку, що краще всього проводити зміну відразу всіх свічок. Тобто, після пробігу (15 тис. км для мідних, 30-40 тис. км для іридієвих тощо) краще всього поставити нові свічки, навіть якщо старі свічки і будуть повністю працездатними (вони можуть пропрацювати буквально тиждень-два і спровокувати поломку машини).

4. Натягуємо ковпачки, підключаємо акумулятор і робимо пробний заїзд.

Виконавши всі перераховані вище технологічні операції можна вважати, що технічне обслуговування системи запалювання в BYD F3 успішно проведено. Слідкуйте за виходом нових оглядів.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.