0
Кошик
0 грн.
Онлайн заявка

Ви можете вказати свій номер телефону і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом..


Ваше ім'я*

Телефон*

Вкажіть запчастини, які Вас цікавлять*


Як замінити свічки на BYD F3?

Від того наскільки якісно функціонують свічки запалювання буде залежати злагодженість роботи двигуна. Часто таке трапляється, що автомобіль раптом з того ні з сього почав мляво розвивати швидкість, – це вірна ознака несправності механізму запалення. Або взагалі, машина не заводиться, стартер спрацьовує, а запалювання ні, в такому разі вам доведеться залізти під капот BYD F3 і провести заміну свічок запалювання.

BYD F3

Як правило, свічки запалювання необхідно міняти з періодичністю в 15-90 тис. (км):

  • Мідні свічки змінюються кожні 15-20 тис. (км)
  • Іридієві свічки змінюються кожні 30-40 тис. (км)
  • Платинові свічки змінюються кожні 80-90 тис. (км)

Якщо не звертати увагу на вихід будь-якої свічки з ладу, то існує велика ймовірність поломки двигуна внутрішнього згоряння.

Порада: Змінюючи свічку, краще всього провести зміну відразу всього набору свічок запалювання. Якщо говорити про BYD F3, то в цьому авто 3 свічки.

Свічки

Найпростіші методи діагностики свічок запалювання в БІД Ф3

Працездатність свічок накалу цілком можна перевірити і в домашніх умовах, не вдаючись до допомоги фахівців СТО. Самими безпечними способами перевірки свічок є:

  • Візуальний огляд свічок
  • Перевірка свічки спеціальним пристосуванням (перевіряється цілісність контакту електроланцюга)
     

При діагностиці свічки на BYD F3 зверніть увагу на її зовнішній вигляд. Якщо свічка вся в нагарі і на поверхні головки є патьоки бензину, то є велика ймовірність, що свічка взагалі не працює, або працює, але не так як потрібно.

Мультивольтметр

Щоб упевнитися в несправності вдаємося до допомоги спеціального пристосування (діод). Якщо електроланцюг порушена (тобто контакт відсутній), то відносимо свічку відразу в урну. Якщо контакт є, то необхідно додатково перевірити наявність іскри у свічки. Іскра перевіряється за допомогою спеціального пристосування, тільки прилад стаціонарний, він подає на свічку високовольтна напруга. Якщо у вас такий є, то перевіряємо іскру. Якщо прилад відсутній, то відставляємо «невизначену» свічку в сторону (на курну полку) і сміливо ставимо нову. Так як навіть якщо електроланцюг в свічці не порушена, то може бути слабка іскра, що обумовлено зносом електрода. Тобто, така свічка з одного боку робоча, але з іншого, вона неправильно працює через свого зносу.

 

Етапи заміни свічок на БИД Ф3

1. Відключення живлення. Відкриваємо капот і від'єднуємо клеми акумулятора.

Капот

2. Знімаємо ковпачки та викручуємо свічки. Відразу від'єднуємо ковпачки, беремо накидний ключ і викручуємо свічки по черзі.

Порада: Виконуючи цю операцію, будьте акуратні, так як часто таке трапляється, що свічка просто лопається (особливо якщо використовуються іридієві свічки, вони дуже крихкі). Лопнувшую свічки можна буде отримати тільки після демонтажу всього газорозподільного вузла, ця операція досить трудомістка і вимагає багато часу.

Витягаємо свічки

3. Діагностуємо свічки і ставимо на місце зношених нові. Я вже робив замітку, що краще всього проводити зміну відразу всіх свічок. Тобто, після пробігу (15 тис. км для мідних, 30-40 тис. км для іридієвих тощо) краще всього поставити нові свічки, навіть якщо старі свічки і будуть повністю працездатними (вони можуть пропрацювати буквально тиждень-два і спровокувати поломку машини).

4. Натягуємо ковпачки, підключаємо акумулятор і робимо пробний заїзд.

Виконавши всі перераховані вище технологічні операції можна вважати, що технічне обслуговування системи запалювання в BYD F3 успішно проведено. Слідкуйте за виходом нових оглядів.

Залишити відгукРозкажіть друзям

» Всі новини

Корисні новини

Деу Ланос кращий масляний, паливний і повітряний фільтр Деу Ланос кращий масляний, паливний і повітряний фільтр

Для стабільної роботи двигуна Деу Ланос , а також інших елементів автомобіля важливим є стан різних фільтрів. На працездатність, зокрема, впливають такі фільтри – паливний, масляний і повітряний фільтри . Важливо відмітити, що кожен з представлених фільтрів має...

Заміна лампи ближнього світла Шевроле Епіка, Chevrolet Epica Заміна лампи ближнього світла Шевроле Епіка, Chevrolet Epica

Для безпечного руху в умовах поганої видимості, а також в нічний час, важливим моментом є достатнє освітлення дорожнього покриття. Для цього на Шевроле Епіка використовуються фари , зі встановленими в них відповідними лампами для ближнього і далекого світла. В...

Не працюють склопідіймачі Деу Ланос, ремонт склопідіймача Не працюють склопідіймачі Деу Ланос, ремонт склопідіймача

Власники Деу Ланос іноді можуть зіткнутися з однією проблемою, яка проявляє себе не часто – перестають працювати склопідіймачі . Відновити їх працездатність буває проблематично, оскільки заздалегідь необхідно встановити причину поломки. У більшості...

Не працюють двірники Чері Амулет Не працюють двірники Чері Амулет

З часом власники Чері Амулет можуть зіткнутися з однією досить нехарактерною проблемою. Полягає вона в тому, що двірник перестає працювати, але не в усіх положеннях, а тільки в якомусь одному. Причин виникнення подібної проблеми може бути декілька:...

Джилі СК помилка Р2177 и Р0301, троїть двигун Джилі СК помилка Р2177 и Р0301, троїть двигун

Виявлення помилок в роботі різних блоків і вузлів Джилі СК при проведенні діагностичної перевірки сприяє простішому виявленню вразливих місць і швидкому ремонту. Проводиться діагностика з використанням спеціального OBD- II сканера ELM -327. Для цього...

Дивитися всі новини!

Величезний каталог запчастин ➤ Завжди низькі ціни в магазині і великий вибір

Диск зчеплення (180мм) Диск зчеплення (180мм) Джили СК
340
Амортизатор задний Амортизатор задний
639
Кільце стопорне * Кільце стопорне * Чери Истар
65
Насос омивача (з сіткою) Насос омивача (з сіткою) Дэу Сенс
133
Шестерня 5-ої передачі Шестерня 5-ої передачі Чери Амулет
590
Скло двері переднє R (M12) Скло двері переднє R (M12) Чери М11
785
Накладка лев. EX-7 Накладка лев. EX-7 Джили Эмгранд ЕХ7
181
Подушка двигуна передня Подушка двигуна передня Бид Ф3
419
Кільця поршневі (0,50 мм) Кільця поршневі (0,50 мм) Шевроле Авео
497
Крестовина карданного вала Польша Крестовина карданного вала Польша
339
Помпа водяна Помпа водяна Дэу Нексия
418
Диск зчеплення (1.5) (e100200005) Диск зчеплення (1.5) (e100200005) Джили СК
1215
Коврики ворсовые M11 Коврики ворсовые M11 Чери М11
725
Кришка КПП задня Кришка КПП задня Шевроле Лачетти
284
Кронштейн бампера перед. лев. Кронштейн бампера перед. лев.
95
Подушка кріплення кузова Подушка кріплення кузова
230
Пружина зворотних педалі зчеплення Пружина зворотних педалі зчеплення
10
Патрубок радіатора верхній Патрубок радіатора верхній
187
Рулева тяга Рулева тяга
226


Підписка на блог
.