0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Заміна кульових опор на передній підвісці Lifan Breez

Підвіска є одним з найбільш слабких місць в Lifan Breez. Найбільшому зносу піддаються кульові опори передньої підвіски. Якщо вчасно не відремонтувати вузол кульових опор, то при пересуванні автомобіля транспорту можуть вивернутися колеса. Відомо багато випадків, коли несправна підвіска (зокрема, кульові опори) ставала причиною аварії на дорозі за участю Lifan Breez.

Lifan Breez

Як визначити рівень зносу кульових опор Ліфан Бриз?

 

1. Кульові опори передньої підвіски знаходяться в цілком доступному для огляду місці. Тобто, рівень зносу можна визначити візуально. Досить загнати автомобіль на естакаду або ж в оглядову яму і можна легко ознайомитися з тих станом кульових опор.

2. Крім цього, на знос кульових опор вказує сторонній шум, що виходить від підвіски, під час різних маневрів транспортного засобу. Також, сторонній шум від кульових може виходити і при переїзді через різні перешкоди (дорожні вибоїни, лежачі обмежувачі швидкості тощо).

 

Приступаємо до заміни кульових опор передньої підвіски Lifan Breez

Порада: Краще міняти кульову опору відразу на правому і лівому колесах, так ви зможете більш повно контролювати час зміни кульових, і несправність одного з коліс ніколи не застане вас зненацька.

Технологічний процес зміни кульових опор передньої підвіски досить простий:

1. Заганяємо автомобіль на оглядову яму (або естакаду). Не забуваємо ставити машину на ручне гальмо. Піднімаємо домкратом потрібну сторону авто.

Оглядова яма

2. Знімаємо колесо. Звільняємо вузол від колеса пересування, щоб можна було зручно дістатися до кульової.

В принципі, можна не проводити знімання колеса, якщо ремонтник вже не раз здійснював дану операцію і швидко орієнтується в ремонті даного сайту.

3. Обробляємо кріпильні болти кульової опори WD-40. Мастило наноситься з метою спростити і прискорити демонтаж кульової.

4. Викручуємо болтові з'єднання. Кульова тримається на 3-х болтах, просто викручуємо їх.

Болтовою кріплення

5. Демонтуємо зношену кульову опору. Витягаємо вийшовший з ладу вузол з посадкового місця.

Порада: Не поспішайте викидати стару кульову опору. Порівняйте міжцентрова відстань від отвору під центральний болт до отворів кріплення до підвісці на зношеної і на новій кульової. Таке трапляється, що на нових кульових міжцентрова відстань може відрізнятися від оригіналу. У такому випадку після зміни кульових доведеться здійснювати ще й розвал-сходження коліс.

Витягаємо болти

6. Встановлюємо нову кульову. Обтягуємо болти.

Нова кульова

7. Ставимо на місце колесо (якщо воно знімалося) і прибираємо домкрат.

8. Повторюємо всі ці операції на протилежній стороні підвіски.

 

Заміна кульових опор на передній підвісці позитивно позначиться на маневреності Lifan і безпеки пересування по проїжджій частині. Дякую за увагу, слідкуйте за виходом нових оглядів.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.