0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Китайський бестселер Chery Arrizo 5 достроково йде на модернізацію

Дебютував цієї весни чотиридверний седан Chery Arrizo 5 готується до дострокового оновлення. Як заявляють в офіційному представництві Chery Automobile, поліпшенню піддасться приводна система. Замість атмосферного 1,5-літрового двигуна, автомобіль отримає турбований привід, який підвищить тягову потужність Arrizo 5 з 116 до 126 кінських сил.
 
Arrizo 5
 
Як не дивно, причиною модернізації став високий попит на модель. Тільки за перший місяць продажів дилерські мережі змогли реалізувати понад 5400 Arrizo 5, а вже через місяць автолюбителі придбали понад 11200 одиниць цієї моделі. За розрахунками маркетологів, підвищення тягової потужності мотора дуже позитивно позначиться на подальшому успіху продажів 5-ої версії Arrizo.
 
 
 
Основні характеристики Chery Arrizo 5
 
Нагадаємо, що Chery Arrizo 5 доступний тільки на ринку Китаю. До речі, зверніть увагу на асортимент запчастин нашого інтернет магазину до Чері. Модель продається з березня місяця 2016-го, після успішного дебюту на виставці автомобілів в Гуанчжоу. Автомобіль доступний у форм-факторі седана на 4 двері. У дизайні моделі фігурує збірний образ спортивних машин. Авто позиціонується як спортивний кар початкового рівня, який можна дуже ефективно використовувати в умовах сучасного мегаполісу.
 
  • Максимальна швидкість моделі складає 185 (км/год). Після модернізації цей показник збільшиться до 200 (км/год)
  • Машина оснащується незалежною підвіскою з високим рівнем енергоємності і посиленим суцільнометалевим кузовом
Chery Arrizo 5
 
На початок продажів вартість Арризо 5 перебувала в діапазоні 8 000 – 17 000 американських доларів. Нагадаємо, що це вартість для внутрішнього ринку Китаю. Експортних варіантів цієї моделі поки не передбачається, принаймні, в найближчому осяжному майбутньому.
 
 
 
Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.