0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Заміна передніх і протитуманних фар на Geely CK

Напевно, кожен автолюбитель у своєму житті стикається з ситуацією, коли йому потрібно зробити, по суті, не складний ремонт, але ось отримати необхідну деталь з автомобіля буває дуже не просто, якщо не знати, як це робити. Портал zapchastichery.com.ua намагається полегшити життя своїм клієнтам у таких випадках. І на цей раз надає репортаж про заміну передніх фар на китайському автомобілі Джилі СК. Сама заміна зовсім нескладна, але потрібно знати, як до них правильно підібратися.

Як на Джилі СК зняти передні фари

І так, приступимо. Для того, щоб зняти передні фари на Джилі СК, в першу чергу треба демонтувати передній бампер. Для цього потрібно буде скористатися деякими інструментами. Нам знадобиться тріскачка зі змінною голівкою 10 розміру і тонка хрестоподібна викрутка «одиничка».

Нам знадобиться тріскачка зі змінною голівкою 10 розміру і тонка хрестоподібна викрутка

Відкриваємо капот і відкручуємо болти, що фіксують верхнє кріплення бампера з допомогою тріскачки. А за допомогою викрутки знімаємо дві пластикові кліпси, які теж фіксують верхнє кріплення бампера.

Відкриваємо капот і відкручуємо болти, що фіксують верхнє кріплення бампера

Тепер необхідно відкрутити ще чотири болта внизу автомобіля. Перших два добре видно на днищі автомобіля. Решта – по одному біля кожного краю бампера.

Тепер необхідно відкрутити ще чотири болта внизу автомобіля. Перших два добре видно на днищі автомобіля

Тепер нам необхідно сісти в салон, завести нашу машину і викрутити кермо майже до упору в будь-яку сторону. Фіксуємо кермо в такому положенні і вимикаємо мотор. Тепер виходимо з машини і підходимо до колеса, поверненого у всередину машини. Відкручуємо по болту у верхнього і нижнього краю подкрылка і повторюємо аналогічну процедуру з іншого боку.

Відкручуємо по болту у верхнього і нижнього краю подкрылка

Все, бампер більше ніщо не втримує. Тягнемо його на себе. Потім потрібно від'єднати фішки протитуманних фар. Для цього треба натиснути пальцем на пружинку, утримуючу фішку і стягнути її.

потрібно від'єднати фішки протитуманних фар

Тепер безпосередньо знімаємо фари. Кожна фара кріпиться трьома болтами. Один з них розташований під фарою, з боку крила.

Кожна фара кріпиться трьома болтами. Один з них розташований під фарою, з боку крила

Другий дуже помітний і розташований над фарою. Третій, самий проблемний, знаходиться між фарою і патрубком на кондиціонера. Щоб його зняти, потрібно потягнути фару трохи на себе.

Третій, самий проблемний, знаходиться між фарою і патрубком на кондиціонера

Тепер залишилося тільки від'єднати фішки фар. Робиться це так само, як і з протитуманними фарами. Просто натискаємо на пружинку. Перша фішка добре видно. Друга розташовується трохи ближче до решітці радіатора.

Тепер залишилося тільки від'єднати фішки фар

От і все. Фари зняті. Спасибі всім за увагу. Вдалих вам ремонтів.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.