0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Китай побачив модернізований Грейт Вол Haval H8

Для тіста доопрацьованій модифікації Грейт Вол Haval H8 автовиробник зібрав 50-т китайських журналістів, яким надав можливість протестувати нову варіацію до проведення офіційного показу, що відбувся 20 квітня на шоу «Auto Shanghai». Власник бренду Хавав - корпорація Great Мotor, провела для місцевих журналів автопробіг трасою Пекін-Кунмин, щоб показати витривалість редуктора. Однак тепер замість цієї моделі на машину Грейт Вол будуть ставити німецький редуктор ZF і нові запчастини Грейт Вол .
запчастини Грейт Вол
Спілкування Грейт Вол з пресою

Згідно з програмою автокорпорації, журналістам була надана можливість підкорити дорожній простір на машинах Porsche Cayenne, Mercedes-Benz ML350 і Ауді Q5, з метою порівняння власних відчуттів від їзди. Відвідали журналісти і новий техно-центр Хавав площею 250 000 м2. Тут нові машини Грейт Вол будуть піддаватися повномасштабних випробувань і вивчення аеродинаміки.
Голова правління корпорації пан Вей сказав, що керівництво високо цінує підтримку преси та її внесок у наснагу на успіх. При конструюванні Haval H8 було подолано чимало труднощів, щоб підняти якість позашляховика на рівень преміум. Голова зазначив, що для здійснення прориву потрібно бути дуже вимогливими до себе, адже це є першопричиною високих результатів.
Як і у багатьох нових розробок, у Хавав H8 були виявлені проблеми. Але фахівці Great Wall проводили переговори з компанією ZF і скрупульозно займалися вирішенням питання щодо недоробок заднього редуктора на протязі 7-ми місяців. Тепер Грейт Вол Great Wall Motоrs задіює імпортні ZF редуктори. Варто сподіватися, що високі витрати автокомпанії себе виправдають.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.