0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Заміна паливного фільтра на Чері Елара

Чисте паливо – запорука довгого терміну служби вашого двигуна. Для того що б в двигун не потрапляло брудне паливо з різними домішками використовують паливні фільтри.

Процес очищення складається з двох етапів. Перший етап є грубою очищенням, при ньому відсіваються частинки іржі великі порошинки та інше. Другий етап більш складна очищення.

Паливні фільтри автомобіля бажано міняти кожні 10 тис. км. Існує 2 типи фільтрів: з заземленням і без заземлення. Що б замінити фільтри багато часу не потрібно, буде достатньо близько двадцяти, максимум тридцяти хвилин.

Сайт zapchasti-chery.com.ua пише про те, що для того щоб зняти паливний фільтр нам знадобляться: невелика викрутка, гайковий ключ, головка на 10.

Спочатку натискаємо викруткою в місці, вказаному на фото 7.1:

Натиснути викруткою сюди

Після гайковим ключем відводимо кріплення трубки в бік

Гайковим ключем відводимо кріплення трубки в бік

Далі беремо голівку на 10, щоб від'єднати провід заземлення, для більш легкого зняття болта можна використовувати аерозоль універсальний WD-40.

Знімаємо провід заземлення

Слідуючи вищеописаною схемою, знімаємо трубку з правої сторони фільтра

Знімаємо трубку з правої сторони фільтра

Зазвичай трубки закріплюються досить міцно, тому з одним ключем можна не впоратися. Тому можна взяти другий для більш надійного упору.

Після того як трубки від'єднані, можна знімати фільтр з кріплення. Робити це потрібно вкрай обережно, оскільки залишки палива будуть виливатися.

Знімаєм фільтр з кріплення

При установці нового фільтра вставляємо трубки з обох сторін до клацання.

Вставляємо трубки з обох сторін до клацання

Беремо дріт для заземлення, який йде в комплекті з новим фільтром, прикручуємо болтом на 10 на колишнє місце. Після того як болт потрапив в різьбу, беремо голівку і закручуємо його до упору.

Під'єднуєм провід для заземлення

Інший кінець дроту вставляємо в паз. Фільтр успішно переустановлений.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.