0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Заміна масла в коробці Чері Амулет і кронштейн ГУР

Якісне моторне масло відіграє важливу роль для сучасного автомобіля. Воно захищає двигун, створюючи захисну плівку на деталях. Таким чином зменшується тертя і знос. Так само плівка захищає деталі від бруду, корозії та інших шкідливих домішок.

З часом масло забруднюється і втрачає свої властивості. Всьому виною колосальні навантаження: розтяг, стиск перепади температури. Відповідно його доводиться замінювати. Як правило, це варто робити кожні 10000 км пробігу, але можна раніше, буде тільки краще.

У цьому уроці ми продовжуємо тему ремонту та обслуговування автомобіля CHERY Amulet. Розглянемо заміну масла в коробці КПП Чері Амулет і кронштейн гідропідсилювача керма (ГУР).

Припустимо, в машині залито рідне масло. З допомогою шестикутника на 10 викручуємо пробку зі зливної горловини, перед цим спробуємо відкрутити пробку заливної, на той випадок, якщо раптом масло сольешь, а заливна не відкрутиться.

З допомогою шестикутника на 10 викручуємо пробку зі зливної горловини

Зливаємо старе масло і заливаємо нове, я купував масло MFT корейська Hyundai під в'язкість 75w90.

Зливаємо старе масло і заливаємо нове

Тепер про заміну кронштейна гідропідсилювача керма (ГУР). Мені вдалося поміняти кронштейн без від'єднання гідропідсилювача. Для від'єднання кронштейна вам знадобляться ключі на 10 і 13. Вгорі знаходиться болт з голівкою під шестигранник 8.

Болт з голівкою під шестигранник 8

Його викручуємо і потім відкручуємо з обох сторін кронштейна болти на 10, з двох сторін по 3 болта.

З обох сторін кронштейна болти на 10

Тобто шків знімати не треба, тільки трохи відігнути кронштейн. Після того, як відкрутіть кріплення, витягніть сам гідропідсилювач і знімайте кронштейн.

Після того, як відкрутіть кріплення, витягніть сам гідропідсилювач і знімайте кронштейн

Тепер можна замінити його на аналогічний, але в робочому стані або новий. Все, ви впоралися!

Урок представлений за матеріалами сайту www.zapchasti-chery.com.ua

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.