0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Як замінити ШРУС зовнішній на Чері Амулет

ШРУС Чері Амулет шарнір рівних кутових швидкостей, служить для передачі крутного моменту, при цьому, не сковуючи руху колеса. Ще його називають «гранатою» через візуальної схожості з нею.

Хоча ШРУС Чері Амулет на перший погляд і виглядає досить складним механізмом, насправді він дуже простий, що є однією з причин його великого ресурсу роботи.

ШРУС Чері Амулет

Найчастіше при поломці ШРУСА Чері Амулет водій може чути характерних «хрускіт» при повертанні, різкому прискоренні або подолання перешкод. У такому разі механізм природно міняють. Але як же зробити заміну самостійно? Сайт zapchasti-chery.com.ua допоміг нам розібратися в даній задачі.

Гранати бувають знімні і не знімні. Якщо на вашому CHERY Amulet вона не знімна то, на жаль, її доводиться розрізати. Просто вибити ШРУС Чері Амулет у вас не вийде, тому що всередині механізму відсутня конічна поверхня.

Отже, приступимо до виконання. Знімаємо розрізану гранату.
Гранати бувають знімні і не знімні

Чому її не можна просто зняти шрус на Чері Амулет?

зняти шрус

У нас є спеціальна ямочка під шрус стопорне кільце, яке повністю туди сяде, але воно не може втиснутися туди. Його нічому стискати, тому що відсутня конічна поверхня.

шрус під стопорне кільце

Знімаємо з півосі сепаратор з внутрішньої обоймою, і ось тут немає конічної поверхні 2:29 така улоговинка вона дуже плоска для стопорного кільця, а ось із зворотного боку велика фаска по шлицам, одягається вона на низ легко, але в силу цього не знімається.
 Знімаємо з півосі сепаратор

Чтайте також:
Заміна сайлентблоків задньої балки Чері Амулет

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.