0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

DongFeng демонструвала в Шанхаї свої новинки і запчастини на китайські авто

Як і безліч популярних і не дуже китайських автокомпаній, свої новинки в області автомобілебудування показала на шанхайському автосалоні компанія DongFeng. Стенд, виділений для цього виробника, був просто заповнений цілим рядом несхожих один на одного моделей. Деякі з них вже були знайомі цікавим автолюбителям, а деякі модифікації і запчастини на китайські авто були привезені на квітневу виставку вперше.
запчастини на китайські авто
Новинки і відомі моделі DongFeng

Серед абсолютно нових моделей не можна обійти увагою компактний кросовер маркуванням AX3. Особливий настрій виставкової лінійці задала також пара мінівенів S500 і F600. Як король серед підлеглих красувався концепт флагманського седана, представлений під ім'ям Dongfeng 1 Concept.
Свиту новим розробкам автокомпанії становили продемонстровані раніше світової громадськості моделі. Серед них утримали на собі погляд автопапарацці такі модифікації, як MX6 – ліцензійний аналог Ніссан X-Trаil 1-ого покоління, оригінальний кросовер номенклатурою АХ7, створений на вже перевіреної часом базі Nissan Qashqai і на базі запчастин на китайські авто, а також легковика з типом кузова седан – моделі A30 і L60.
На думку аналітиків, частина представлених автомобілів може вже зовсім скоро надійти на російський авторинок. Більш того, представник керівного підрозділу концерну Донгфенг - пан Чжу Фушу сказав, що його корпорація з усією серйозністю і увагою розглядає перспективу випуску авто для сусідньої держави – Російської Федерації. Імовірно виробничі лінії будуть налагоджені в Тольятті на автозаводі ВАЗ.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.