0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Chery розробляє супер компактний електромобіль @Ant

Компанія Chery розпочала розробку невеликого міського електричного міні-автомобіля для Китаю, що здається цілком гарною ідеєю. Невеликі розміри авто і електричний двигун дозволить істотно економити при пересуванні по місту. Автомобіль планують запустити на ринок в 4 кварталі цього року.

Відомо, що нова розробка буде називатися @Ant. Ця хіппова назва вже використовувалося раніше, на два інноваційних концепт-карах від Chery. Це були автомобілі @Ant 2015 і 2013 року.

Chery @Ant

Ідея розробників полягала в тому, щоб зробити автомобілі, які ведуть себе як мурахи: докладають всі зусилля, завжди зайняті, завжди разом.

Прототипи Chery @Ant повинні були володіти хмарним сервісом, що дозволяє знаходити інші такі ж автомобілі в тому ж районі і обчислювати їх місце положення. Якщо комп'ютери в кожному автомобілі дізнаються, що обидві машини збираються рухатися в тому ж напрямку, вони будуть приєднуватися один до одного в кількості до десяти автомобілів.

Chery @Ant

На жаль, всі ці інноваційні ідеї так і не будуть використовуватися в серійному виробництві. За фактом, це буде просто невеликий електричний міський автомобіль без будь-яких фантазій хмарних сервісів обчислення. Приводити в рух автомобіль буде скромний електричний мотор потужністю 41 кінську силу. Ніяких інших технічних характеристик поки невідомо.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.