0
Кошик
0 грн.
Каталог запчастин

Great Wall лідирує на китайському ринку позашляховиків незважаючи на конкуренцію!

Продажі автомобілів Great Wall Motor Co. виросли на 2 відсотки в річному численні в минулому місяці до 79,607, незважаючи на жорстку конкуренцію на ринку позашляховиків і кросоверів в Китаю.

Компанія Great Wall є найбільшим виробником кросоверів і позашляховиків в Китаї. Але умови жорсткої конкуренції змусили виробника знизити стартову ціну на свою гарячу новинку цього сезону - Haval H6. Цей компактний кросовер подешевшав більш ніж на 10 відсотків до 88000 юанів ($ 13500).

Great Wall Haval H6

Але така цінова політика пішла компанії тільки на користь. Після зниження цін на Haval H6 виріс на 43 відсотків до 43,946 продажів в минулому місяці.

Але половина інших моделей кросоверів компанії не зазнала зниження цін. В цілому, продаж кросоверів і позашляховиків Great Wall зросли на 8 відсотків у порівнянні з роком раніше до 67,021 автомобілів.

Great Wall Haval H6

У той же час, продажі пікапів і седанів Great Wall продовжують скорочуватися. Минулого місяця продажі пікапів впали на 7 відсотків до 9,761 автомобілів, в той час як поставки седанів впали на 50 відсотків до 2,825.

Але завдяки високим продажам флагманів компанія все-одно залишається у виграші. Протягом перших чотирьох місяців поточного року загальний обсяг продажів автомобілів Great Wall виріс на 5 відсотків у порівнянні з роком раніше до 313,000 автомобілів.

Розкажіть друзям

» Всі новини


Підписка на блог
.